Magazín Elita

NOVÝ DEN VE STARBUCKS

NOVÝ DEN VE STARBUCKS

S jarem přichází do Starbucks dvě naprosté novinky – řada světle pražených káv Starbucks®Blonde Roast, které se vyznačují jemnější a lehčí chutí. Starbucks také představuje nový způsob přípravy oblíbených nápojů metodou Latte Art, která každému nápoji dodá originální vzhled a umocní zážitek z konzumace. Nová kolekce hrnků a termohrnků stylově doplňuje jarní nabídku.

Už jste ochutnali tu svou kávu? Vyberte z novinkové nabídky, a něco navíc:

  • Starbucks® Blond Roast jsou kávy světleji pražené a vyznačují se lehčí plností chuti a jemnou chutí. Od nyní se zrnkové kávy Starbucks rozdělují do tří základních kategorií: Starbucks® Blond Roast, Starbucks® Medium Roast a Starbucks® Dark Roast, které se liší stupněm pražení a plností chuti.
  • Starbucks Willow BlendTM patří mezi Starbucks® Blond Roast kávy, pochází z více oblastí, a to z Latinské Ameriky a Afriky a vyznačuje se čistou, jasnou a vyváženou chutí s decentní příchutí citrusového ovoce, nízkou plností chuti a vyšší kyselostí. Vhodně ji doplňují citrusy.
  • Starbucks Veranda BlendTM je směs káv z Latinské Ameriky a je druhou kávou z kategorie Starbucks® Blond Roast. Vyznačuje se příjemnou chutí s mírnými tóny kakaa a pražených oříšků s lehkou plností chuti a vyšší kyselostí. K této kávě se skvěle hodí oříšky a mléčná čokoláda.
  • Nápojem tohoto období je oblíbené Caffé Latte, které je možno připravit i v mnoha příchutích – vanilka (i bez cukru), karamel, oříšek (i bez cukru), mandle, peprmint, irish cream a malina – to vše připravené metodou Latte Art.
  • Jarním zákuskem je tradiční muffin, který Starbucks doporučuje s borůvkami, čokoládou anebo nízkotučnou broskvovo-malinovou variantu.
  • Jarní nabídka je doplněna novou kolekcí hrnků a termohrnků se vzory sirény i v jasných jarních barvách.

Pozvánka do nové mimopražské kavárny

22. března 2012 bude otevřena první kavárna mimo Prahu, v budově nákupního a zábavního centra FORUM Nová Karolina Ostrava v ulici Jantarová 3344/4, která zahajuje regionální rozvoj kaváren Starbucks v České republice. Design ostravské kavárny je tvořen kombinací dřeva a oceli, moderní styl kavárny se skvěle doplňuje s tradičními prvky kaváren Starbucks a ostravským regionem. Ve výsledném designu kavárny jsou zahrnuty prvky odpovědného pěstování, pozitivního vztahu k životnímu prostředí a angažovanosti v komunitách.

Zdroj: Best Communications


Další články z rubriky

KOLIK STOJÍ ŠATY PRO MODERÁTORKU FINÁLE SOUTĚŽE MUŽ ROKU 2018?

KOLIK STOJÍ ŠATY PRO MODERÁTORKU FINÁLE SOUTĚŽE MUŽ ROKU 2018?

DRAMA NA PÓDIU: BUBENÍKA MUSELA ODVÉZT ZÁCHRANKA PŘÍMO Z PÓDIA!

DRAMA NA PÓDIU: BUBENÍKA MUSELA ODVÉZT ZÁCHRANKA PŘÍMO Z PÓDIA!

MIKOLAS JOSEF VYVRÁTIL NĚKTERÉ NEPRAVDY O JEHO ORIENTACI!

MIKOLAS JOSEF VYVRÁTIL NĚKTERÉ NEPRAVDY O JEHO ORIENTACI!

TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA V ŘECKU PŘEDVEDLA SVÉ PŘÍRODNÍ ČTYŘKY

TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA V ŘECKU PŘEDVEDLA SVÉ PŘÍRODNÍ ČTYŘKY

ROMAN TOMEŠ MÁ NOVÝ KLIP, JEHO KMOTROU SE STALA  LUCIE BÍLÁ

ROMAN TOMEŠ MÁ NOVÝ KLIP, JEHO KMOTROU SE STALA LUCIE BÍLÁ

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ