Magazín Elita

JEDINEČNÁ PŘÍRODNÍ INDICKÁ KOSMETIKA HIMALAYA

JEDINEČNÁ PŘÍRODNÍ INDICKÁ KOSMETIKA HIMALAYA

Přejete si, aby vaše pleť byla krásná a zdravá za pomoci přírodních produktů? Taková, kterou se mohou pyšnit mnohé indické ženy? Volte proto pro sebe také to nejlepší - kosmetického přítele v podobě peelingu Himalaya z indické rostliny Nimba a výživného hydratačního nemastného krému Himalaya.

Peeling Himalaya z Nimba

Čistí pleť a zbavuje pokožku mrtvých kožních buněk. Se speciálním složením pro problematickou pleť zabraňuje vzniku akné. Obsahuje výtažky z indické rostliny Nimba, která je dobře známa pro své antibakteriální vlastnosti, zabraňuje vzniku akné, absorbuje přebytečný kožní maz a do hloubky čistí ucpané póry. Kurkuma (indický šafrán) působí jako antiseptikum, které omlazuje a rozjasňuje pleť. Valchářská hlinka ochlazuje a zklidňuje pokožku.

Indická farmaceutická společnost Himalaya Herbal Healthcare byla založena již v roce 1930 a čerpá ze zdroje systému medicíny Ajurvéda* staré 5 000 let. Tato přírodní kosmetika získala své jméno podle  nejvyššího pohoří Himalájí. Po celá staletí byly totiž Himaláje ztělesněním touhy člověka odemknout tajemství přírody. Reprezentují čistotu a vznešené ideály. Je proto samozřejmostí, že území Himalájí je zdrojem mnoha bylin, které jsou použity při výrob kosmetiky Himalaya.

*Ajuvérda je způsob medicíny původně používaný v Indii, Nepálu a a Srí Lance, a je uznán WHO. Slovo „Ajuvérda“ pochází ze slov „ajur“, což znamená „život“ nebo „dlouhověkost“, a slova „véda“, které znamená „věda“. Ajuvérda tedy znamená „věda života“ nebo „věda dlouhověkosti“. Je považována za nejstarší medicínu na světě a také za matku medicíny, neboť z ní vychází čínská medicína, korejská medicína nebo homeopatie.

Himalaya výživný krém

Výživný hydratační nemastný krém k dennímu použití chrání a udržuje pokožku zdravou a pružnou. Směs rostlinných výtažků obnovuje kožní vitalitu. Krém je lehký a nemastný. Obohacen o Aloe Vera a Gotu kola nabízí celodenní hydrataci, výživu a ochranu pleti. Výtažky z indického ženšenu a indického stromu Kino chrání pokožku před vysušením a znečištěním.

Oba výrobky lze zakoupit za příznivou cenu kolem stovky na www.cosmetics4u.cz nebo v drogerii Rossman a vybraných jedenácti pobočkách prodejen Albert.

 

Zdroj: mamadam


Další články z rubriky

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

PAVEL ZEDNÍČEK V ZÁPLAVĚ BUBLINEK S ANDREOU VEREŠOVOU!

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

JOŽO RÁŽ PŘEŽIL POLIBEK SMRTI

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

V PLESOVÉM ÚSTÍ NAD LABEM JAKO VE VEGAS!

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

KDO SI ODNESL ZAJÍMAVOU VĚŠTBU ZE KŘTU KNIHY ZNÁMÉ KARTÁŘKY?

3 V 1 NARAZILY NA CITLIVÉ TÉMA

3 V 1 NARAZILY NA CITLIVÉ TÉMA