Magazín Elita

JEDINEČNÁ PŘÍRODNÍ INDICKÁ KOSMETIKA HIMALAYA

JEDINEČNÁ PŘÍRODNÍ INDICKÁ KOSMETIKA HIMALAYA

Přejete si, aby vaše pleť byla krásná a zdravá za pomoci přírodních produktů? Taková, kterou se mohou pyšnit mnohé indické ženy? Volte proto pro sebe také to nejlepší - kosmetického přítele v podobě peelingu Himalaya z indické rostliny Nimba a výživného hydratačního nemastného krému Himalaya.

Peeling Himalaya z Nimba

Čistí pleť a zbavuje pokožku mrtvých kožních buněk. Se speciálním složením pro problematickou pleť zabraňuje vzniku akné. Obsahuje výtažky z indické rostliny Nimba, která je dobře známa pro své antibakteriální vlastnosti, zabraňuje vzniku akné, absorbuje přebytečný kožní maz a do hloubky čistí ucpané póry. Kurkuma (indický šafrán) působí jako antiseptikum, které omlazuje a rozjasňuje pleť. Valchářská hlinka ochlazuje a zklidňuje pokožku.

Indická farmaceutická společnost Himalaya Herbal Healthcare byla založena již v roce 1930 a čerpá ze zdroje systému medicíny Ajurvéda* staré 5 000 let. Tato přírodní kosmetika získala své jméno podle  nejvyššího pohoří Himalájí. Po celá staletí byly totiž Himaláje ztělesněním touhy člověka odemknout tajemství přírody. Reprezentují čistotu a vznešené ideály. Je proto samozřejmostí, že území Himalájí je zdrojem mnoha bylin, které jsou použity při výrob kosmetiky Himalaya.

*Ajuvérda je způsob medicíny původně používaný v Indii, Nepálu a a Srí Lance, a je uznán WHO. Slovo „Ajuvérda“ pochází ze slov „ajur“, což znamená „život“ nebo „dlouhověkost“, a slova „véda“, které znamená „věda“. Ajuvérda tedy znamená „věda života“ nebo „věda dlouhověkosti“. Je považována za nejstarší medicínu na světě a také za matku medicíny, neboť z ní vychází čínská medicína, korejská medicína nebo homeopatie.

Himalaya výživný krém

Výživný hydratační nemastný krém k dennímu použití chrání a udržuje pokožku zdravou a pružnou. Směs rostlinných výtažků obnovuje kožní vitalitu. Krém je lehký a nemastný. Obohacen o Aloe Vera a Gotu kola nabízí celodenní hydrataci, výživu a ochranu pleti. Výtažky z indického ženšenu a indického stromu Kino chrání pokožku před vysušením a znečištěním.

Oba výrobky lze zakoupit za příznivou cenu kolem stovky na www.cosmetics4u.cz nebo v drogerii Rossman a vybraných jedenácti pobočkách prodejen Albert.

 

Zdroj: mamadam


Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ