Magazín Elita

RESTAURACE JET SET ANEB MODERNÍ BABIČKA

RESTAURACE JET SET  ANEB MODERNÍ  BABIČKA

Pokud se vám už přejedla všechna možná i nemožná jídla z „fast foodů“, pizzerií nebo tzv. čínských bufetů a hledáte tradici, kterou si pamatujeme z kuchyní našich maminek nebo babiček, tak pro vás máme vynikající nabídku. Na své si přijdete ve známém smíchovském baru JET SET (Radlická 3185/1C, Praha 5), v jehož prostorách nově vznikl restaurant s výstižným názvem Babička.

A téměř jako u babičky se tady také budete cítit. Nikde jinde nemáte takovou možnost ochutnat klasická jídla inspirovaná staročeskými recepty M. D. Rettigové jako tady.

Tato restaurace prezentuje tradiční českou kuchyni prostřednictvím nejnovějších gastronomických trendů. V designově vytříbeném interiéru restaurace jsou podávány pokrmy, jejichž kvalita je zaručena výběrem nejlepších surovin od s předních českých i speciality zahraničních dodavatelů.

A na co vás vlastně personál Babičky láká? Oblibě se těší domácí tatarák nebo paštika z kuřecích jater. Čest tradici pak dělá pravá svíčková na smetaně, kulajda, vývar z divokých hub, kančí kýta, domácí halušky nebo výtečné knedlíky. Nápojový lístek baru JET SET obsahuje širokou paletu nealkoholických nápojů, exotické koktejly nebo kvalitní whisku. Nezapomíná se ani na milovníky kvalitního vína.

Netradiční kuchařskou show při příležitosti otevření restaurantu první březnový večer dokonale prezentoval šéfkuchař restaurace Petr Martínek, který připravil ve spolupráci s herečkou Markétou Hrubešovou grilovaného candáta a domácí sulc.
Vychutnat mimořádnou kombinaci výtečného jídla a skvělého pití si přišly
Olga Menzelová, zakladatelka smyčcového tria Inflagranti Markéta Muzikářová
a zpěvačka Míša Nosková s rodinou se  spoustou pozvaných hostů.

Díky živé atmosféře se podnik výborně hodí také pro firemní akce nebo tiskové konference, s jejichž organizací vám ochotně vypomůže management restaurace. Ať už sem zavítáte soukromě na nedělní oběd či večeři ve všední den (otevřeno do pozdních nočních hodin), nebo vás přivedou pracovní povinnosti, vždy si vychutnáte mimořádnou kombinaci výtečného jídla a skvělého pití. Užijte si babiččinu kuchyni v srdci velkoměsta!

-eso-

Zdroj:  Cook Communications

Fotogalerie
1287 1288

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ