Magazín Elita

NEJVĚTŠÍ PARTY NA PLANETĚ PŘICHÁZÍ DO POLSKA

NEJVĚTŠÍ PARTY NA PLANETĚ PŘICHÁZÍ DO POLSKA

Varšava 28. února (PROTEXT/PRNewswire) - Po 14 letech skvělého úspěchu v Miami nyní přichází hudební festival Ultra Music Festival (UMF) do Evropy. Minulý rok se této obrovské akce zúčastnilo 150 tisíc lidí a vystoupily na ní superhvězdy, jako David Guetta, Tiesto a mnoho dalších.

Popularita elektronické taneční muziky (EDM) celosvětově stále roste a diskžokejové jsou dnes považováni v podstatě za rockové hvězdy. V posledních pár letech si tento druh muziky vytváří silnou pozici, a diskžokejové jako David Guetta, Tiesto, Avicii a Swedish House Mafia se po celém světě umísťují na předních pozicích hitparád. I samotný hudební průmysl začíná elektronickou taneční muziku přijímat, což se ukázalo zejména na letošním ceremoniálu udělování cen Grammy, kde několik diskžokejů získalo nominace a živá vystoupení David Guetta a Deadmaus5 a Skrillex získala tři ceny Grammy, z celkem pěti nominací.

Festival Ultra Music Festival je již mnoho let světovým festivalem elektronické taneční hudby číslo 1 a každý rok do Miami přijíždí na 150 tisíc návštěvníků, aby se této největší party na planetě zúčastnili. V letošním roce se festival v Miami koná v březnu a vstupenky na něj byly vyprodány v rekordním čase, stejně jako v předchozích letech. Nyní festival činí další krok vpřed ve svém snažení o rozšíření do celého světa a koná se již na čtyřech (4) kontinentech - v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě a Asii.

- Varšava má neuvěřitelně silnou tradici v oblasti taneční muziky. Navíc má vynikající strategickou polohu a v kruhu o poloměru 1000 km je obklopena 21 státy. Polsko má tak nyní příležitost pořádat mnohem více než Euro 2012, řekl Lars Holmgren, viceprezident firmy UMF Europe, která tuto akci pořádá.

Festival UMF Polsko se uskuteční ve dnech 13. - 14. července na hippodromu Sluzeviec ve Varšavě a očekává se, že to bude zatím největší taneční festival pořádaný nejen v Polsku, ale i v celém regionu. Více než 100 diskžokejů a umělců vystoupí na šesti festivalových pódiích. Mezi přední umělce, kteří již svou účast potvrdili, patří tak velká jména, jako například Avicii, Tiesto nebo Carl Cox & Friends a mnoho dalších bude následovat.

O hudebním festivalu ULTRA MUSIC FESTIVAL a UMF WORLDWIDE

Festival ULTRA získal v letech 2005 - 2011 cenu „Nejlepší hudební akce - Best Music Event“. Tuto cenu tomuto nejlepšímu festivalu elektronické hudby na světě udělila organizace International Dance Music Awards (IDMA - Mezinárodní organizace pro udělování cen v oblasti taneční muziky). Každý rok se na těchto UMF festivalech, konaných v USA, Koreji, Polsku, Argentině a Brazílii představuje stále lepší a lepší sestava v oblasti taneční muziky. Díky tomu se tento festival stal prvním skutečně globálním festivalem taneční hudby na světě.

Aktuální informace o festivalu UMF Polsko najdete na webových stránkách:

http://www.umfpoland.com

http://www.facebook.com/UMFPolandOfficial

Zdroj: UMF Poland


Další články z rubriky

LÁĎA ONDŘEJ JE DRZOUNEK, KTERÝ DOSTAL DORTEM PO HUBĚ A ZASLOUŽENĚ, TEDY PRÝ!

LÁĎA ONDŘEJ JE DRZOUNEK, KTERÝ DOSTAL DORTEM PO HUBĚ A ZASLOUŽENĚ, TEDY PRÝ!

CO MYSLÍTE, JE ZPĚVAČKA NELLY ŘEHOŘOVÁ PUNTIČKÁŘKA NEBO DISCIPLINOVANÁ LAJDAČKA?

CO MYSLÍTE, JE ZPĚVAČKA NELLY ŘEHOŘOVÁ PUNTIČKÁŘKA NEBO DISCIPLINOVANÁ LAJDAČKA?

TOKHI DOKÁŽE UCHVÁTIT KAŽDÉHO, KDO MU NASLOUCHÁ

TOKHI DOKÁŽE UCHVÁTIT KAŽDÉHO, KDO MU NASLOUCHÁ

TANEČNÍK MAREK DĚDÍK SE CHYSTÁ DO CHOMOUTU

TANEČNÍK MAREK DĚDÍK SE CHYSTÁ DO CHOMOUTU

DVĚ SESTRY, POTENCIONÁLNÍ NEVĚSTY, MAJÍ K DISPOZICI JEN JEDNOHO MUŽE…

DVĚ SESTRY, POTENCIONÁLNÍ NEVĚSTY, MAJÍ K DISPOZICI JEN JEDNOHO MUŽE…

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ