Magazín Elita

NIKE JE TU S NOVOU KOLEKCÍ PRO VOLNÝ ČAS

NIKE JE TU S NOVOU KOLEKCÍ PRO VOLNÝ ČAS

Nová kolekce Nike Sportswear pro jaro 2012 je tentokrát inspirována běžeckou historií Nike. „Narodili jsme se na dráze. Klub Athletics West zažehl běžeckou vášeň v roce 1977 a tato pochodeň hoří dodnes. Jako první jsme porušili pravidla a vybočili ze zaběhnutých kolejí. Rebelský duch klubu Athletics West proudí stále v našich žilách.

Kralujeme chodníkům, když jdou všichni spát“. Teď přichází další generace. Nike představuje kolekci Nike Track and Field, která vznikla za přispění atletů, kteří ji tvoří.

Cortez – běžecká ikona z roku 1972

Boty Nike Cortez jsou první běžeckou ikonou Nike. Po 40 letech jsou stále klasikou. V nabídce jsou dva ikonické styly, jeden ze špičkové kůže s přírodním lícem a druhý

s voděodolným svrškem ze tří vrstev. Nike původně vyvinula tento revoluční produkt s inovacemi z hlediska tlumení a flexibility pro běžce, kteří uběhnou za týden 100 mil na tvrdém povrchu. Pohodlí, odolnost a legendární podešev zaručovaly plynulý běh, pro který byly Cortezy už na samém začátku stvořeny. Originál se ale opět posunul na další úroveň. Kromě bílo-červené varianty, kterou proslavil Tom Hanks ve filmu Forrest Gump, přichází na řadu release i dalšího původního provedení. Oproti Nike Cortez Classic OG Leather nejsou tyto boty vyrobeny z kůže, ale nylonu, který je lehčí, což ocenili především běžci delších tratí.

Nike Cortez jsou k dostání exkluzivně v ikonikstore.cz.

Jako oslava 40 let špičkového stylu je v nabídce také dámská verze –  Lady Cortez v luxusní kůži nebo v lehké nylonové verzi v celé řadě výrazných barev. Propracovaný nylonový svršek doplňují luxusní semišové překryvné dílce pro maximální odolnost a elegantní vzhled.

 

Kolekce Track and Field

Inspirovaná atletikou, protkaná rebélií, spoluvytvářena běžci, taková je nová nekompromisní a nepřehlédnutelná kolekce Track and Field. KLUB ATHLETIC WEST má už od svého vzniku v roce 1977 naprosto neopakovatelný výraz. Jeho členy poznáte na první pohled. Stejně jako si tě podmaní jejich běžecká vášeň, získá si tě jejich rebelský, neskutečně osobitý a přece funkční styl. Vždy jiní, vždycky svoji, vždy hrdí.

Mikina - USATF AW77

Extra měkké francouzské froté špičkově izoluje a poskytuje maximální pohodlí. Kapuce podšitá v celém rozsahu se dá zapnout až k bradě a chrání před nepříznivým počasím.

Klokaní kapsy jsou jako dělané pro tvůj přehrávač.

Triko - USATF TEE

Potištěné na vnitřní straně reaktivním inkoustem pro mimořádnou měkkost, USATF Tee ti poskytne pohodlí a obnošený vzhled tvého oblíbeného trika.

Mikina - NIKE BOLT PO HOODY

Grafika na rameni znázorňuje datum, kdy atletický klub Athletics West započal svou cestu slávy. Vizáž obnošeného vzhledu. Loga s postupem času stárnou a oblečení získává specifický vzhled. Speciální úprava dodává materiálu specifický vzhled a zaručuje pohodlí.

Zdroj: Nike Česká republika


Další články z rubriky

POŘIĎTE SVÝM DĚTEM SPECIÁLNÍ VOZÍTKO PRO 15LETÉ

POŘIĎTE SVÝM DĚTEM SPECIÁLNÍ VOZÍTKO PRO 15LETÉ

PARTNER POPÁLENÉ TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ POTVRDIL, ŽE NA VÁNOCE BUDE DOMA!

PARTNER POPÁLENÉ TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ POTVRDIL, ŽE NA VÁNOCE BUDE DOMA!

SPOJENÍ PIRK A KOPECKÝ SE UKÁZALO BÝT SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTÍ

SPOJENÍ PIRK A KOPECKÝ SE UKÁZALO BÝT SRDEČNÍ ZÁLEŽITOSTÍ

XIAOMI OTEVŘELO DALŠÍ MI STORE: HVĚZDNÁ PARTY I OBROVSKÉ FRONTY

XIAOMI OTEVŘELO DALŠÍ MI STORE: HVĚZDNÁ PARTY I OBROVSKÉ FRONTY

TANEČNÍ REKORD NA FESTIVALU LIFE! BYL PŘEKONÁN

TANEČNÍ REKORD NA FESTIVALU LIFE! BYL PŘEKONÁN

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ