Magazín Elita

NIKE JE TU S NOVOU KOLEKCÍ PRO VOLNÝ ČAS

NIKE JE TU S NOVOU KOLEKCÍ PRO VOLNÝ ČAS

Nová kolekce Nike Sportswear pro jaro 2012 je tentokrát inspirována běžeckou historií Nike. „Narodili jsme se na dráze. Klub Athletics West zažehl běžeckou vášeň v roce 1977 a tato pochodeň hoří dodnes. Jako první jsme porušili pravidla a vybočili ze zaběhnutých kolejí. Rebelský duch klubu Athletics West proudí stále v našich žilách.

Kralujeme chodníkům, když jdou všichni spát“. Teď přichází další generace. Nike představuje kolekci Nike Track and Field, která vznikla za přispění atletů, kteří ji tvoří.

Cortez – běžecká ikona z roku 1972

Boty Nike Cortez jsou první běžeckou ikonou Nike. Po 40 letech jsou stále klasikou. V nabídce jsou dva ikonické styly, jeden ze špičkové kůže s přírodním lícem a druhý

s voděodolným svrškem ze tří vrstev. Nike původně vyvinula tento revoluční produkt s inovacemi z hlediska tlumení a flexibility pro běžce, kteří uběhnou za týden 100 mil na tvrdém povrchu. Pohodlí, odolnost a legendární podešev zaručovaly plynulý běh, pro který byly Cortezy už na samém začátku stvořeny. Originál se ale opět posunul na další úroveň. Kromě bílo-červené varianty, kterou proslavil Tom Hanks ve filmu Forrest Gump, přichází na řadu release i dalšího původního provedení. Oproti Nike Cortez Classic OG Leather nejsou tyto boty vyrobeny z kůže, ale nylonu, který je lehčí, což ocenili především běžci delších tratí.

Nike Cortez jsou k dostání exkluzivně v ikonikstore.cz.

Jako oslava 40 let špičkového stylu je v nabídce také dámská verze –  Lady Cortez v luxusní kůži nebo v lehké nylonové verzi v celé řadě výrazných barev. Propracovaný nylonový svršek doplňují luxusní semišové překryvné dílce pro maximální odolnost a elegantní vzhled.

 

Kolekce Track and Field

Inspirovaná atletikou, protkaná rebélií, spoluvytvářena běžci, taková je nová nekompromisní a nepřehlédnutelná kolekce Track and Field. KLUB ATHLETIC WEST má už od svého vzniku v roce 1977 naprosto neopakovatelný výraz. Jeho členy poznáte na první pohled. Stejně jako si tě podmaní jejich běžecká vášeň, získá si tě jejich rebelský, neskutečně osobitý a přece funkční styl. Vždy jiní, vždycky svoji, vždy hrdí.

Mikina - USATF AW77

Extra měkké francouzské froté špičkově izoluje a poskytuje maximální pohodlí. Kapuce podšitá v celém rozsahu se dá zapnout až k bradě a chrání před nepříznivým počasím.

Klokaní kapsy jsou jako dělané pro tvůj přehrávač.

Triko - USATF TEE

Potištěné na vnitřní straně reaktivním inkoustem pro mimořádnou měkkost, USATF Tee ti poskytne pohodlí a obnošený vzhled tvého oblíbeného trika.

Mikina - NIKE BOLT PO HOODY

Grafika na rameni znázorňuje datum, kdy atletický klub Athletics West započal svou cestu slávy. Vizáž obnošeného vzhledu. Loga s postupem času stárnou a oblečení získává specifický vzhled. Speciální úprava dodává materiálu specifický vzhled a zaručuje pohodlí.

Zdroj: Nike Česká republika


Další články z rubriky

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ  ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO

NEJKRÁSNĚJŠÍ HASIČKA JE ÚSPĚŠNOU SLOVENSKOU TANEČNICÍ

NEJKRÁSNĚJŠÍ HASIČKA JE ÚSPĚŠNOU SLOVENSKOU TANEČNICÍ