Magazín Elita

LESK VLASŮ V HLAVNÍ ROLI

LESK VLASŮ V HLAVNÍ ROLI

Největším přáním snad každé ženy je nádherný účes plný třpytivého lesku, díky kterému působí sebejistě a sexy. S novinkami značky Indola - Innova GLAMOUR a Innova AGE EXPERTISE snadno navrátíte unaveným vlasům lesk a obnovíte krásu zralých vlasů.

Řada Innova GLAMOUR - připravte se na oslnivý lesk

Nová řada péče Innova Glamour obsahuje kombinaci tří rostlinných olejů – arganového, marulového a olivového. Obnovuje suché a mdlé vlasy zevnitř a zaceluje konečky roztřepených vlasů. Přírodní oleje se už po staletí používají jako ingredience kosmetických přípravků, ale až v dnešní době se stávají plnohodnotným kosmetickým přípravkem. Klienti si nemohou vynachválit jejich efektivní pečující účinky, díky kterým jsou vlasy znovu krásně uhlazené a plné zářivého lesku – jinými slovy je to péče hodná červeného koberce.

Pět nových zázračných přípravků v působivém zlatém balení s fialovým pruhem zahrnuje Šampon pro zářivý lesk, Kúru pro zářivý lesk, Sérum pro zářivé konečky vlasů, Vlasový sprej pro fixaci a zářivý lesk a nový top přípravek Olejovou kúru pro zářivý lesk, luxusní olej pro okamžité oživení všech typů vlasů. Zatímco ostatní oleje jsou vhodné pouze pro hrubé a silné vlasy, tuto novou odlehčenou kúru s obsahem jedinečně lehkého marulového oleje lze použít na všechny typy vlasů. Můžete ji aplikovat na vlhké nebo suché vlasy, před mytím vlasů, před jejich vysoušením nebo jako konečnou úpravu vlasů, v salonu i doma.

Obnovte krásu zralých vlasů a dodejte jim lesk s novinkami značky Indola, které jsou k dostání za doporučenou cenu od 239 Kč do 279 Kč.

Řada Innova AGE EXPERTISE - skutečná krása nezáleží na věku

Po luxusním glamour vzhledu a oslnivém lesku vlasů touží ženy každého věku. S postupem času se však naše vlasy mění a je třeba jim věnovat speciální péči. Proto také značka Indola představuje novou chytrou řadu péče, která vlasům zázračně navrátí jejich mladistvý vzhled.

Nová pečující řada Innova Age Expertise nabízí intenzivní péči o zralé vlasy. Tyto nové pečující přípravky totiž obsahují ještě vyšší koncentraci antioxidantů než kdy dříve. Poskytují vlasům ochranu před známkami stárnutí, intenzivní péči a posílení oslabených vlasových kořínků. Revitalizační šampon, kondicionér a kúra z řady Age Expertise v nepřehlédnutelném tmavě červeném balení s korálově červeným pruhem zanechají zralé vlasy viditelně omlazené, lesklejší a perfektně zdravé na pohled.

Produkty řady Innova Age Expertise:

  • Innova Age Expertise Revitalizační šampon 300 ml, DMOC 239 Kč
  • Innova Age Expertise Revitalizační kondicionér 250 ml, DMOC 239 Kč
  • Innova Age Expertise Revitalizační kúra 200 ml, DMOC 279 Kč

Produkty řady Innova Glamour a Innova Age Expertise od značky Indola jsou již dostupné v kadeřnických salonech Indola.

Zdroj: Henkel ČR, spol. s r. o.


Další články z rubriky

PREMIÉRA SE BLÍŽÍ, ALE NEÚPROSNÝ REŽISÉR STÁLE NĚCO VYLEPŠUJE

PREMIÉRA SE BLÍŽÍ, ALE NEÚPROSNÝ REŽISÉR STÁLE NĚCO VYLEPŠUJE

MUŽ ROKU MATYÁŠ HLOŽEK PŘEVZAL TOYOTU, KOHO V NÍ BUDE VOZIT, KDYŽ JE BEZ PŘÍTELKYNĚ…

MUŽ ROKU MATYÁŠ HLOŽEK PŘEVZAL TOYOTU, KOHO V NÍ BUDE VOZIT, KDYŽ JE BEZ PŘÍTELKYNĚ…

NEJSKVĚLEJŠÍ DEN PRO MILOVNÍKY PSŮ BYL V LUŽINÁCH

NEJSKVĚLEJŠÍ DEN PRO MILOVNÍKY PSŮ BYL V LUŽINÁCH

OPRAVDU SE ODEHRÁL ÚNOS MÍŠI DOLINOVÉ ZA BÍLÉHO DNE?

OPRAVDU SE ODEHRÁL ÚNOS MÍŠI DOLINOVÉ ZA BÍLÉHO DNE?

MODEL JAN HAVLOVIC SE CHYSTÁ DO CHOMOUTU

MODEL JAN HAVLOVIC SE CHYSTÁ DO CHOMOUTU