Magazín Elita

LESK VLASŮ V HLAVNÍ ROLI

LESK VLASŮ V HLAVNÍ ROLI

Největším přáním snad každé ženy je nádherný účes plný třpytivého lesku, díky kterému působí sebejistě a sexy. S novinkami značky Indola - Innova GLAMOUR a Innova AGE EXPERTISE snadno navrátíte unaveným vlasům lesk a obnovíte krásu zralých vlasů.

Řada Innova GLAMOUR - připravte se na oslnivý lesk

Nová řada péče Innova Glamour obsahuje kombinaci tří rostlinných olejů – arganového, marulového a olivového. Obnovuje suché a mdlé vlasy zevnitř a zaceluje konečky roztřepených vlasů. Přírodní oleje se už po staletí používají jako ingredience kosmetických přípravků, ale až v dnešní době se stávají plnohodnotným kosmetickým přípravkem. Klienti si nemohou vynachválit jejich efektivní pečující účinky, díky kterým jsou vlasy znovu krásně uhlazené a plné zářivého lesku – jinými slovy je to péče hodná červeného koberce.

Pět nových zázračných přípravků v působivém zlatém balení s fialovým pruhem zahrnuje Šampon pro zářivý lesk, Kúru pro zářivý lesk, Sérum pro zářivé konečky vlasů, Vlasový sprej pro fixaci a zářivý lesk a nový top přípravek Olejovou kúru pro zářivý lesk, luxusní olej pro okamžité oživení všech typů vlasů. Zatímco ostatní oleje jsou vhodné pouze pro hrubé a silné vlasy, tuto novou odlehčenou kúru s obsahem jedinečně lehkého marulového oleje lze použít na všechny typy vlasů. Můžete ji aplikovat na vlhké nebo suché vlasy, před mytím vlasů, před jejich vysoušením nebo jako konečnou úpravu vlasů, v salonu i doma.

Obnovte krásu zralých vlasů a dodejte jim lesk s novinkami značky Indola, které jsou k dostání za doporučenou cenu od 239 Kč do 279 Kč.

Řada Innova AGE EXPERTISE - skutečná krása nezáleží na věku

Po luxusním glamour vzhledu a oslnivém lesku vlasů touží ženy každého věku. S postupem času se však naše vlasy mění a je třeba jim věnovat speciální péči. Proto také značka Indola představuje novou chytrou řadu péče, která vlasům zázračně navrátí jejich mladistvý vzhled.

Nová pečující řada Innova Age Expertise nabízí intenzivní péči o zralé vlasy. Tyto nové pečující přípravky totiž obsahují ještě vyšší koncentraci antioxidantů než kdy dříve. Poskytují vlasům ochranu před známkami stárnutí, intenzivní péči a posílení oslabených vlasových kořínků. Revitalizační šampon, kondicionér a kúra z řady Age Expertise v nepřehlédnutelném tmavě červeném balení s korálově červeným pruhem zanechají zralé vlasy viditelně omlazené, lesklejší a perfektně zdravé na pohled.

Produkty řady Innova Age Expertise:

  • Innova Age Expertise Revitalizační šampon 300 ml, DMOC 239 Kč
  • Innova Age Expertise Revitalizační kondicionér 250 ml, DMOC 239 Kč
  • Innova Age Expertise Revitalizační kúra 200 ml, DMOC 279 Kč

Produkty řady Innova Glamour a Innova Age Expertise od značky Indola jsou již dostupné v kadeřnických salonech Indola.

Zdroj: Henkel ČR, spol. s r. o.


Další články z rubriky

JANEK LEDECKÝ DOKÁŽE Z LIDÍ VYMÁČKNOUT, CO POTŘEBUJE!!!

JANEK LEDECKÝ DOKÁŽE Z LIDÍ VYMÁČKNOUT, CO POTŘEBUJE!!!

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ  ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO