Magazín Elita

MOTIV PRAHY NA ZDRAVÝCH LAHVÍCH SIGG

MOTIV PRAHY NA ZDRAVÝCH LAHVÍCH SIGG

Oblíbené lahve Sigg, díky kterým je zdravé pití kdykoliv po ruce, se každoročně objevují v nových atraktivních designech. Letos si mohou zákazníci koupit také stylové lahve s motivem Prahy v limitované edici. Švýcarská značka Sigg svými produkty vychází vstříc lidem, kteří při nákupu vody myslí ekologicky a chtějí lahve pro opakované každodenní použití namísto jednorázových PET lahví.

Atestovaná vnitřní vrstva lahve Sigg navíc nijak neovlivňuje chuť a vůni tekutin a na rozdíl od PET lahví neuvolňuje žádné toxiny ani jiné nežádoucí látky. Sigg lahve se tak staly ikonou pro prakticky smýšlející sportovce, stejně jako ekologické estéty nebo rodiče, kteří dbají na zdraví svých dětí. Ti všichni důvěřují stoleté švýcarské kvalitě, odbornosti a zkušenostem. Dokáží ocenit odolnost, funkčnost, vzhled a recyklovatelnost lahví Sigg.

Ferdinand Sigg a Xaver Küng založili značku Sigg před více než 100 lety. Od té doby jí patří vedoucí postavení na trhu opakovaně použitelných lahví s vodou. Produkty Sigg nesou označení SWISS MADE, jsou tedy vyráběny přímo ve Švýcarsku. Celý sortiment splňuje nejvyšší standardy kvality, zdravotní nezávadnost je pravidelně testována nezávislými laboratořemi.

Lahve Sigg jsou promyšleny do posledního detailu. Například uzávěry jsou k dispozici hned v několika variantách – klasický uzávěr pro běžné použití, retro uzávěr, uzávěr s krytem vhodný pro děti, uzávěr umožňující snadné napití při sportovních aktivitách... Na výběr jsou lahve s úzkým otvorem nebo širokým pro naplnění kostkami ledu, lahve různých objemů a barev. Uzávěry s lahvemi lze samozřejmě libovolně kombinovat. Sigg nabízí ucelený systém s příslušenstvím a náhradními díly, takže zákazníci mohou svou lahev bez obav používat řadu let.

Kolekce Sigg design, classic, active life a kids zakoupíte v prodejnách společnosti Potten & Pannen – Staněk a u jejich obchodních partnerů. Kompletní seznam prodejen a další zajímavé informace naleznete na www.sigg.cz.

Mediální servis: 2media.cz, s.r.o.,


Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ