Magazín Elita

BOMTON STUDIA SLAVÍ 17. LET A PŘICHÁZÍ S NOVINKAMI

BOMTON STUDIA SLAVÍ 17. LET A PŘICHÁZÍ S NOVINKAMI

Po dobu 17 dní (od 1. do 17. února) si všechna studia přichystala pro své zákazníky speciální dárek v podobě slevy 17 procent na veškeré služby.

Bomton Academy na 1. pololetí roku 2012 připravilo nové, zajímavé stáže pro kadeřníky.

Ke klasickým stážím jako je Foukaná, Klasické výčesy nebo Color Day přibyly pro kadeřníky velmi zajímavé stáže jako Its about art, která je naučí umění tvorby účesové kolekce dále Chop off your errors, we mean doubts – stáž vedená v angličtině, která si dává za úkol naučit technické kadeřnické termíny nebo Kadeřnické Wellness, kde se bude vyučovat masáž šíje a hlavy při mytí. Ale stáží je samozřejmě daleko víc...

Jubilejní 10. ročník Art Image Change International (mezinárodní soutěž o změnu image) začíná! V Bomtonu se již teď těší na nové kadeřníky a jejich práci a galavečer, kterým soutěž vyvrcholí.

Bomton studia naleznete uprostřed Václavského náměstí v pasáži Jalta, zde se jedná o vůbec první otevřené studio v roce 1995, ke kterému přibylo v roce 1998 Bomton Spa & Wellness a v současné době se ve stejných prostorách otevírá Bomton Clinic. Na konci ledna se konalo v jejich prostrách ve spolupráci s  firmou BTL  v rámci tiskové konference představení nových strojů BTL - Lymphastim, terapie rázovou vlnou, Kryolipolýza a laserová sprcha. Bomton Basic na Budějovické je využíván především zaměstnanci okolních firem, v Bomtonu Loft naleznete ty nejlepší kadeřníky a v neposlední řadě Bomton Fashion Café s kadeřnictvím a kosmetikou v Horních Počernicích. Nově nabízí kromě skvělého šéfkuchaře Václava Strohmajera a jeho lahodného menu opět středeční kosmetiku a další zajímavé akce! Například nadcházející Valentýnský večer s afrodiziakálním menu a možností využití kartářky. Bomton The Art of Beauty v hotelu Aria vznikla z potřeby osamostatnit prostor kosmetického studia pro ty, kteří mají rádi soukromí, ale také proto, aby Bomton nabídl své služby zahraničním klientům.

Bomton Loft studio přichází s novinkou prodlužování vlasů pravými evropskými prameny E-Z Hair! Tyto vlasy jsou oblíbené především proto, že se jedná výhradně o ruské přírodní lidské vlasy – evropskému zákazníkovi tak svou kvalitou nejvíc odpovídají. Navíc, jejich zakončení – I-micro ring je považováno za nejméně viditelné. Vzledem k tomu, že se prameny připojují za studena, vlasy se nepoškodí a jejich aplikace je vhodná na jakýkoliv druh vlasu. Prodloužení touto formou je zhruba na tři měsíce a vlasy vydrží až pět výměn.

Všechna studia začala prodávat přírodní vlasovou kosmetiku určenou pro děti – Eco.kid. Tyto výrobky jsou nejen šetrné k životnímu prostředí i k dětem, navíc ale slouží jako ochrana proti vším i jejich vajíčkám.

Bomton Loft studio má nyní akci na Redken produkty: zakupte šampón a kondicionér a dostanete třetí produkt Full Effect 04 All Over Nourishing Mousse zdarma!

Vizí všech studií zůstává přinést vám to nejlepší, aby jste odcházeli plně uspokojeni.

Zdroj: Bomton

Fotogalerie
1198 1199 1200

Další články z rubriky

SANDRA POGODOVÁ ZKROTILA DVANÁCTKU MLADÝCH KLUKŮ. HÁDEJTE JAK!

SANDRA POGODOVÁ ZKROTILA DVANÁCTKU MLADÝCH KLUKŮ. HÁDEJTE JAK!

ČESKÁ KRÁSKA JANA ŠIŠKOVÁ ZABODOVALA NA SVĚTOVÉM CASTINGU!

ČESKÁ KRÁSKA JANA ŠIŠKOVÁ ZABODOVALA NA SVĚTOVÉM CASTINGU!

MLADÝ TYGR NAPADL FINALISTU MUŽE ROKU

MLADÝ TYGR NAPADL FINALISTU MUŽE ROKU

DANIEL BARTÁK PŘIVEZL Z KOREJE HLAVNÍ FESTIVALOVOU CENU ZA ROLI V MUZIKÁLU MEFISTO!

DANIEL BARTÁK PŘIVEZL Z KOREJE HLAVNÍ FESTIVALOVOU CENU ZA ROLI V MUZIKÁLU MEFISTO!

BÁRA KODETOVÁ A PAVEL ŠPORCL UMÍ OCENIT KVALITU

BÁRA KODETOVÁ A PAVEL ŠPORCL UMÍ OCENIT KVALITU

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ