head
čtvrtek 17. dubna 2014, svátek má Rudolf


Počasí

 DUBEN PRANOSTIKY

Co duben našetří, to květen spálí.
Jasný měsíc v dubnu škodí květu stromů.
Když se ozve v dubnu hrom, chyť si kámen nebo strom.
Jak prvně zahřmí, fialka víc nevoní.
Hřmí-li v dubnu, konec mrazům.
Bouřky v dubnu zvěstují dobré léto.

Jasný Jiří - pěkný podzimek.
Ranní déšť a dubnový čas jest stejný.
V dubnu čas a panský kvas.
Panská láska a dubnový sníh za mnoho nestojí.
Sníh dubnový hnojí, březnový tráví.
Na mokrý duben - suchý červen.
Teplé deště v dubnu, teplé dny v říjnu.
Dubnový sníh rodí trávu.

 

MARPHYHO ZÁKONY - TENTOKRÁTE O MORÁLCE ÚŘEDNÍKŮ

 Besiegeův zákon

Obléhat úřad je v dnešní době takřka zbytečná činnost.

Hungerův zákon

Středověcí váleční stratégové občas nechávali obležený hrad vyhladovět.

 ORIENTAČNÍ ÚROVEŇ IQ

TEST PRO TROUBLEMAKERY

 Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti...

John Lennon

epis, šíření či další zpřístupňování obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu výslovně zakázáno - všechna práva vyhrazena.

OBCHODNÍ PODMÍNKY NALEZNETE NA:  http://www.elitaajelita.cz

MÁME VLASTNÍ ZKUŠENOST A MŮŽEME JEN DOPORUČIT!
KTERÝ Z TĚCHTO FILMŮ PRO PAMĚTNÍKY BYSTE RÁDI VIDĚLI?

   58 x [14%]
   41 x [10%]
   50 x [12%]
   34 x [8%]
   45 x [11%]
   39 x [10%]
   30 x [7%]
   37 x [9%]
   33 x [8%]
   36 x [9%]

Celkem hlasovalo : 403

POMÁHEJTE S NÁMI!!!

Jedním z našich cílů je pomáhat neziskovým organizacím, které pracují s těmi, jejichž osud nám není lhostejný (viz. loga níže).

S KÝM SPOLUPRACUJEME

KLOBOUK FILM

COZY CONCEPT – NOVÝ OBCHOD V ČESTLICÍCH

31.01.2012
COZY CONCEPT – NOVÝ OBCHOD V ČESTLICÍCH

Známý moderátor Patrik Hezucký otevřel obchod s originálními francouzskými designovými sedačkami. Od 2. ledna 2012 najdete novou prodejnu Cozy Concept  v SHOP PARKU v Čestlicích. Na ploše více než 1 000 m² si vyberete z mnoha druhů stylových sedaček, křesel, taburetů, osvětlení a jiných bytových doplňků, které si navíc sami můžete dotvořit a přizpůsobit svým požadavkům.

Společnost Cozy Concept s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej sedacího nábytku a bytových doplňků. Její nespornou výhodou je to, že zákazník má možnost spolupracovat při výrobě objednaného nábytku. Může si sedačku přizpůsobit svým požadavkům, a to bez navýšení ceny. Lze si vybírat z několika desítek barev a materiálů. Patrik Hezucký, jednatel společnosti Cozy Concept, k tomu dodává: „Personalizujeme sedačky, u nás si může zákazník vytvořit vlastní vysněnou sedačku, může si vybrat vlastní materiál, barvu, švy a tak dále. Ve hře je pouze fantazie zákazníka, který si tak navrhne originální kus nábytku.“

Patrik Hezucký o výrobcích, které prodává, také říká: „Sedačky a křesla jsou vyrobeny v Evropské unii, snažíme se o maximální ekologickou výrobu, máme dokonce svou poradkyni – tzv. Master offengshui.“

Společnost Cozy Concept zřídila také přehledný a intuitivní E-shop – www.cozyconcept.cz. V něm se lze velmi lehce zorientovat a vybrat si z mnoha výrobků v záložkách: Sedačky, Křesla, Taburety, Stolky, Osvětlení a Dekorace.

Nábytek lidé nekupují každý měsíc, proto nelze při nákupu spěchat. V rámci prodejny je vybudovaná také příjemná kavárna, kde si zákazníci mohou při výběru sedačky v klidu posedět a nákup si rozmyslet. K dobré kávě bude také dodávat své cukrářské výtvory jeden z nejlepších francouzských cukrářů Jeffrey Cagnes.

Výrobky společnosti bude také možné poprvé vidět na 25. ročníku mezinárodního veletrhu bytového designu PRAGOINTERIER, který se bude konat ve dnech 16. – 19. 2. 2012. „Na veletrhu představíme naši nejnovější kolekci v neobvyklé instalaci,“slibuje Patrik Hezucký.

Společnost Cozy Concept začala spolupracovat s občanským sdružením Peppermint na zajímavém charitativním projektu, který bude podporovat mladé výtvarné talenty z dětských domovů. Podpoří nadání a umožní dětem s komplikovaným startem do života studium na uměleckých školách, návštěvu kurzů a různých kroužků.„Snažíme se nejen vydělávat peníze, ale i část výdělku věnovat na dobročinné účely,“ říká Patrik Hezucký, jednatel společnosti Cozy Concept.

Cozy Concept podporuje také kulturní akce. Jednou z nich je jedinečný koncert frankofonní zpěvačky Lary Fabian, která sev březnu představí českému publiku vůbec poprvé. Koncert v Praze je součástí jejího velkého evropského turné. Koncertní scéna se ponese v romantickém duchu, kde součástí pódia bude také červená designová sedačka od firmy CozyConcept.cz.

Na reklamních projektech společnost Cozy Concept spolupracuje s významnými osobnostmi v České republice. Například úspěšnou reklamní kampaň nafotily modelky Iva Frühlingová, Iveta Lutovská-Vítová a Hanka Svobodová.

Přijďte si prohlédnout bílou sedačku s taburetem  – AMOR, kterou pořídíte za pouhých 4 600 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.

 

Adresa prodejny

SHOP PARK ČESTLICE (dálnice D1 – Exit 6)

Průhonická 119

251 70 Čestlice

Tel.: (+420) 272 650 712

http://www.cozyconcept.cz

¤ Magazín

Fotogalerie

1182 1183

Další články z rubriky

SANEP: ČEŠI VNÍMAJÍ VELIKONOCE PŘEVÁŽNĚ JAKO TRADIČNÍ JARNÍ SVÁTEK
DŮKAZEM, ŽE ČESKO ZPÍVÁ A DOBŘE JE NELA ŘEHOŘOVÁ, MALÁ VELKÁ HVĚZDA Z BABOVŘESEK!
BAHNO UČAROVALO URŠULE KLUKOVÉ, MÍŠE DOLINOVÉ, ALE ZAUJALO I MARTINA MAXU
DRUHOU ČERVNOVOU SOBOTU PRAHA OPĚT ZRŮŽOVÍ PRO ZÁCHRANU ŽIVOTŮ
PRAŽSKÝ PŮLMARATON POKOŘILI TAKÉ ZNÁMÉ OSOBNOSTI, A TO S PROJEKTEM DEJME DĚTEM ŠANCIKandidát
Copyright © 2014 elitaajelita.cz | kontakt | RSS | Webdesign FOLDINA.cz