head
čtvrtek 18. prosince 2014, svátek má Miloslav


Počasí

STRUKTURÁLNÍ FONDY

Fondy EU mohou být pro české subjekty hlavním nástrojem pro vlastní rozvoj a posilování konkurenceschopnosti.

 Výzvy a akce

  Kalendar-akci

 Láska je nejkrásnější trápení, které tkví v ponížení lidské hrdosti...

John Lennon

MARPHYHO ZÁKONY - TENTOKRÁTE O MORÁLCE ÚŘEDNÍKŮ

 Besiegeův zákon

Obléhat úřad je v dnešní době takřka zbytečná činnost.

Hungerův zákon

Středověcí váleční stratégové občas nechávali obležený hrad vyhladovět.

 ORIENTAČNÍ ÚROVEŇ IQ

TEST PRO TROUBLEMAKERY

ENERGIE NÁSLEDUJE MYŠLENKU

Víme, jak myslíme?

Zamysleli jste se někdy nad tím, o čem vlastně přemýšlíte? Uvědomujete si, že Vaše negativní myšlenky mají destruktivní vliv na Váš život? Universum Vám zrcadlí veškerá Vaše přesvědčení!

Zkuste si jeden den zapisovat, kudy se ubírají Vaše myšlenky a budete překvapeni, kolik negativních myšlenek, prošlo Vaši hlavou za jediný den. Kdybychom si více uvědomovali, jakou sílu má myšlenka, věnovali bychom svůj čas, tomu krásnému v nás i okolo nás.

ZAMYŠLENÍ

MARCELY BENEŠOVÉ

COZY CONCEPT – NOVÝ OBCHOD V ČESTLICÍCH

31.01.2012
COZY CONCEPT – NOVÝ OBCHOD V ČESTLICÍCH

Známý moderátor Patrik Hezucký otevřel obchod s originálními francouzskými designovými sedačkami. Od 2. ledna 2012 najdete novou prodejnu Cozy Concept  v SHOP PARKU v Čestlicích. Na ploše více než 1 000 m² si vyberete z mnoha druhů stylových sedaček, křesel, taburetů, osvětlení a jiných bytových doplňků, které si navíc sami můžete dotvořit a přizpůsobit svým požadavkům.

Společnost Cozy Concept s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej sedacího nábytku a bytových doplňků. Její nespornou výhodou je to, že zákazník má možnost spolupracovat při výrobě objednaného nábytku. Může si sedačku přizpůsobit svým požadavkům, a to bez navýšení ceny. Lze si vybírat z několika desítek barev a materiálů. Patrik Hezucký, jednatel společnosti Cozy Concept, k tomu dodává: „Personalizujeme sedačky, u nás si může zákazník vytvořit vlastní vysněnou sedačku, může si vybrat vlastní materiál, barvu, švy a tak dále. Ve hře je pouze fantazie zákazníka, který si tak navrhne originální kus nábytku.“

Patrik Hezucký o výrobcích, které prodává, také říká: „Sedačky a křesla jsou vyrobeny v Evropské unii, snažíme se o maximální ekologickou výrobu, máme dokonce svou poradkyni – tzv. Master offengshui.“

Společnost Cozy Concept zřídila také přehledný a intuitivní E-shop – www.cozyconcept.cz. V něm se lze velmi lehce zorientovat a vybrat si z mnoha výrobků v záložkách: Sedačky, Křesla, Taburety, Stolky, Osvětlení a Dekorace.

Nábytek lidé nekupují každý měsíc, proto nelze při nákupu spěchat. V rámci prodejny je vybudovaná také příjemná kavárna, kde si zákazníci mohou při výběru sedačky v klidu posedět a nákup si rozmyslet. K dobré kávě bude také dodávat své cukrářské výtvory jeden z nejlepších francouzských cukrářů Jeffrey Cagnes.

Výrobky společnosti bude také možné poprvé vidět na 25. ročníku mezinárodního veletrhu bytového designu PRAGOINTERIER, který se bude konat ve dnech 16. – 19. 2. 2012. „Na veletrhu představíme naši nejnovější kolekci v neobvyklé instalaci,“slibuje Patrik Hezucký.

Společnost Cozy Concept začala spolupracovat s občanským sdružením Peppermint na zajímavém charitativním projektu, který bude podporovat mladé výtvarné talenty z dětských domovů. Podpoří nadání a umožní dětem s komplikovaným startem do života studium na uměleckých školách, návštěvu kurzů a různých kroužků.„Snažíme se nejen vydělávat peníze, ale i část výdělku věnovat na dobročinné účely,“ říká Patrik Hezucký, jednatel společnosti Cozy Concept.

Cozy Concept podporuje také kulturní akce. Jednou z nich je jedinečný koncert frankofonní zpěvačky Lary Fabian, která sev březnu představí českému publiku vůbec poprvé. Koncert v Praze je součástí jejího velkého evropského turné. Koncertní scéna se ponese v romantickém duchu, kde součástí pódia bude také červená designová sedačka od firmy CozyConcept.cz.

Na reklamních projektech společnost Cozy Concept spolupracuje s významnými osobnostmi v České republice. Například úspěšnou reklamní kampaň nafotily modelky Iva Frühlingová, Iveta Lutovská-Vítová a Hanka Svobodová.

Přijďte si prohlédnout bílou sedačku s taburetem  – AMOR, kterou pořídíte za pouhých 4 600 Kč. Akce platí do vyprodání zásob.

 

Adresa prodejny

SHOP PARK ČESTLICE (dálnice D1 – Exit 6)

Průhonická 119

251 70 Čestlice

Tel.: (+420) 272 650 712

http://www.cozyconcept.cz

¤ Magazín

Fotogalerie

1182 1183

Další články z rubriky

KLÁRA DOLEŽALOVÁ STRÁVÍ VÁNOCE BEZ KONĚ I BEZ VOŘÍŠKA
UŽ NEJSOU BEZEJMENNÍ A NAVÍC POKŘTILI SVŮJ SINGL I KLIP!
JAK JSME VLASTNĚ NENAPÁLILI VIZÁŽISTU KÁJU PAVLÍČKA?
ČESKÝ JUDE LAW SI PŘEJE K VÁNOCŮM OPERACI OČÍ
RADIM SCHWAB ZAZPÍVÁ NA VYSOČINĚ I V LUCERNĚPavlína Senič Pavlína Senič
Copyright © 2014 elitaajelita.cz | kontakt | RSS | Webdesign FOLDINA.cz