Magazín Elita

MALÉ FOTOAPARÁTY S VELKÝM VÝKONEM

MALÉ FOTOAPARÁTY S VELKÝM VÝKONEM

S novými plně automatickými modely fotoaparátů Sony Cyber-shot™ bude vaše fotografování zábavné a hlavně snadné. Se čtyřmi novými fotoaparáty od Sony dokáže skvělé snímky pořídit úplně každý. Modely Cyber-shot™ W630, W620, W610 a S5000 otevírají dveře do světa kvalitní kreativní fotografie i začínajícím digitálním fotografům.

Stabilizátor obrazu SteadyShot, kterým jsou vybaveny modely Cyber-shot™ W620, W610 a S5000, zaručuje ostré snímky „z ruky“ s menším obsahem obrazového šumu. Zdokonalený stabilizátor Optical SteadyShot u modelu W630 si nyní účinněji poradí s pohybem aparátu při fotografování i natáčení HD videa – i při velkém přiblížení.

Nová funkce 360 Sweep Panorama u všech modelů slouží k pořizování kruhových záběrů krajiny, měst i dalších scén. Stačí stisknout spoušť a plynule přejet fotoaparátem – série snímků se automaticky pospojuje do jednoho úchvatného 360° snímku. Funkce Intelligent Auto (iAUTO) rozezná 33 různých situací od portrétů až po scény v pološeru. Cyber-shot™ automaticky upraví expozici a další nastavení tak, abyste rychle a bez zbytečných cavyků pořídili jasné a přirozené snímky.

Ideálním prvním krokem do světa digitálního fotografování je model Sony Cyber-shot™ S5000, vybavený mnoha zábavnými a přehlednými funkcemi modelů řady W a napájený všude dostupnými bateriemi typu AA. Jedná se o praktickou a cenově výhodnou volbu pro začínající fotografy.

Všechny čtyři nové fotoaparáty mají předinstalovaný software PlayMemories Home. Jednoduše připojíte Cyber-shot™ ke svému počítači a můžete zaznamenaný materiál snadno prohlížet, upravovat, tisknout, posílat e-mailem, uploadovat na internetové stránky, vypalovat na disk apod.

Nabídka kompatibilního příslušenství Cyber-shot™ nově obsahuje výběr z několika pouzder zaručujících praktickou a stylovou ochranu pro váš fotoaparát.

Nové digitální kompaktní fotoaparáty Cyber-shot™ W630, W620, W610 a S5000 od Sony budou k dostání od února 2012.

Zdroj: ConPro, s.r.o.

Fotogalerie
1181

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ