Magazín Elita

NOVÁ KOLEKCE NIKE WOMEN - JARO 2012

NOVÁ KOLEKCE NIKE WOMEN -  JARO 2012

Ať už jsi krásná, silná, odvážná nebo statečná. Všechny máme něco společného. Všechny máme své cíle, ať už jdeme za jedním velkým vítězstvím nebo jsme právě poprvé po dlouhé době vkročily do posilovny. Všechny trénujeme a pracujeme na sobě.

Nová kolekce tréninkového oblečení pro ženy pro letošní jaro je jedinečnou výbavou, ve které se můžeš postavit tváří v tvář dalším výzvám a cílům, uchopit je, vlastnit a plnit je podle svého. Už nepůjde o sezónu nebo o počasí. Není žádný kalendář, který by Ti diktoval kdy začít. Není zlomový bod, kdy půjde o všechno. Je to osobní záležitost. Je to silné. Jde to každý den. Jde to kdykoliv. Dělej kliky, výpady, dřepy, hýbej se…ale nedávej si předsevzetí, dělej to pro sebe! „MAKE YOURSELF“

 

TRÉNINKOVÉ OBLEČENÍ

Stylový svršek Nike Abstract Epic Crew tě zahřeje před tréninkem nebo po tréninku. Umožní Ti plný rozsah pohybu při rozcvičce nebo při uvolnění po tréninku.

Delší top s vnitřní podprsenkou Nike Go To Seamless Long Bra perfektně sedí ať děláš kliky nebo se ohýbáš.

Lichotivé ¾ kalhoty Nike Go To Seamless Capri s pasem, který se ani nehne, ať už se přetáčíš nebo děláš výpady a dřepy. Jsou vyrobeny z prodyšného materiálu a beze švů.

Nike Obsessed Capris, kalhoty které Ti umožňují volný pohyb, ale zůstanou bezpečně na svém místě při výpadech, ohýbání či rotacích.

Šortky Nike Twist Phantom s výrazným potiskem připomínajícím fleky od barvy polichotí tvým křivkám. Jsou vyrobeny z materiálu, který odvádí pot a je elastický, takže v nich můžeš dělat jakýkoliv pohyb.

Kompresní ¾ kalhoty Nike Pro Capris II skvěle padnou a poskytnou značnou oporu svalům při výpadu nebo dřepu.

Šortky Nike Pro 2.5 Inch Short s elastickým provedením pasu, výborně sedí

a konstrukce s plochými švy brání podráždění pokožky, takže budeš mít pocit pohodlí

i při náročných cvicích s velkým rozsahem pohybu.

Tréninkový kompresní top Nike Pro Bra s nastavitelnými ramínky pomáhá minimalizovat nárazy i při intenzivním cvičení.

Skvěle padnoucí dámské triko s výstřihem do V, Nike Pro Short-Sleeve V-Neck II, které ti zaručí pohodlí za každých podmínek.

Nike Victory Shape Bra Ti poskytne pohodlí a oporu při různých pohybech s volností pohybu v ramenou, kterou potřebuješ při klicích, přitahování paží nebo rotaci.

Tréninkový top Nike Victory Adjust X-Bra Ti poskytne skvělou oporu a dokonale sedí. Má tvarované košíčky, zabudovaný stabilizační mechanismus, nastavitelná ramínka a zapínání vzadu. Nezbytný doplněk pro energické cvičení.

TRÉNINKOVÁ OBUV NIKE

Ultra lehké boty Nike Free Gym do vnitřních prostor připomínají pocit při pohybu naboso. Mají extra tlumení a přináší optimální kontakt s povrchem. Jsou vhodné pro kliky a držení rovnováhy na jedné noze.

Vysoce ohebná obuv Nike Free TR Twist pro přirozený pocit. Ideální, pokud potřebuješ při svém tréninku měnit směr, při rotacích a pro optimální kontakt špičky

s povrchem při dělání kliků.

Nike Lunar Allways Ti přináší tlumení a optimální kontakt s povrchem při pohybu všemi směry, které potřebuješ při vytrvalostním tréninku uvnitř či venku.

Lehká bota Nike Free TR Fit 2 pro pocit přirozenosti, která spolupracuje se svaly na noze a poskytuje potřebnou stabilitu a extrémní flexibilitu. Ideální pro pohyb různými směry.

V obchodech novou kolekci naleznete už začátkem února.

Další novinky najdete také na novém blogu pro ženy www.nikewomenblog.cz.

 

Zdroj: Nike Česká republika


Další články z rubriky

KOREJCI ZBOŽŇUJÍ ĎÁBELSKÉHO MEFISTA!

KOREJCI ZBOŽŇUJÍ ĎÁBELSKÉHO MEFISTA!

VE ŠVANDOVĚ DIVADLE UŽ BALÍ KUFRY. HRÁT BUDOU VE SPOJENÝCH STÁTECH

VE ŠVANDOVĚ DIVADLE UŽ BALÍ KUFRY. HRÁT BUDOU VE SPOJENÝCH STÁTECH

MARTIN PÍSAŘÍK SE VYDAL NA BLÍZKÝ VÝCHOD

MARTIN PÍSAŘÍK SE VYDAL NA BLÍZKÝ VÝCHOD

CO SVEDLO DOHROMADY MARTINA PÍSAŘÍKA A DAKARSKOU ZÁVODNICI OLGU ROUČKOVOU?

CO SVEDLO DOHROMADY MARTINA PÍSAŘÍKA A DAKARSKOU ZÁVODNICI OLGU ROUČKOVOU?

DRUHÉ NAROZENINY LODĚ CAPTAIN MORGAN BYLA JEDNA VELKÁ SHOW

DRUHÉ NAROZENINY LODĚ CAPTAIN MORGAN BYLA JEDNA VELKÁ SHOW

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ