Magazín Elita

OSLAVTE SVÁTEK ZAMILOVANÝCH SE SEKTY MARTINI

OSLAVTE SVÁTEK ZAMILOVANÝCH SE SEKTY MARTINI

Při romantickém večeru, který patří ke dnu sv. Valentýna, bychom neměli podcenit výběr správného drinku. Co třeba zvolit sekty od proslulé italské značky Martini? Vybrat si můžete z variant Rosé, Brut, Asti a od konce minulého roku také Prosecco. Každý z nás má jinou představu o trávení romantického večera. Někteří preferují večeři u svíček v oblíbené restauraci, jiní chtějí strávit večer doma. Kromě dobrého jídla a příjemné atmosféry bychom neměli podcenit výběr kvalitního drinku, ideálně sektu. Pokud si chcete šumivé víno vychutnat a dopřát si kvalitu, rozhodně neuděláte chybu, když se rozhodnete pro sekty od Martini. Vybrat si můžete ze  čtyř variant, záleží jen na vaší chuti.

Každý z nás má jinou představu o trávení romantického večera. Někteří preferují večeři u svíček v oblíbené restauraci, jiní chtějí strávit večer doma. Kromě dobrého jídla a příjemné atmosféry bychom neměli podcenit výběr kvalitního drinku, ideálně sektu. Pokud si chcete šumivé víno vychutnat a dopřát si kvalitu, rozhodně neuděláte chybu, když se rozhodnete pro sekty od Martini. Vybrat si můžete ze  čtyř variant, záleží jen na vaší chuti.

Nové Martini Prosecco

Martini Prosecco je charakteristické svojí slámově žlutou barvou s jemně zelenými tóny. Již při prvním doušku je patrná svěží chuť s harmonickým vyvážením kyselosti a ovocné chuti. Pokud si k Martini Prosecco přivoníte, ucítíte vůni zelených jablek a šalvěje. Lze ho kombinovat se slanými předkrmy, dále pak s pokrmy z kuřecího masa, ryb nebo v kombinaci s kořeněnými jídly. Doporučená maloobchodní cena Martini Prosecco je 175 Kč.

Martini Rosé Sekt

V růžové variantě sektu od Martini se harmonicky snoubí syté dřevité aroma s výraznou chutí ovocných vín. Základ tvoří kvalitní hrozny z italských oblastí Piedmont a Veneto. Martini Rosé je charakteristické příjemnou vůní se stopou citrusových plodů, šalvěje a broskví. Unikátní aroma dotváří tóny fialek a divokých růží.

Martini Brut Sekt

Martini Brut Sekt tvoří kombinace kvalitních severoitalských odrůd hroznů pro šumivá vína, rostoucích především v oblasti Veneto – konkrétně Chardonnay, Sauvignon, Prosecco, italský Ryzlink apod. Víno má jemnou, mírně aromatickou vůni s jemnými suchými tóny, typickými pro čerstvé ovoce jako jablka nebo hrušky. Znalci mohou ucítit také šalvěj.

Martini Asti Sekt

Jedná se o nasládlé šumivé víno. Asti je vyrobeno z hroznů zrajících v oblasti Piedmont a je charakteristické bohatým intenzivním aroma, typickým pro muškátové hrozny. Ve vůni je možné nalézt stopy šalvěje, černého bezu a broskví.

Doporučená maloobchodní cena Martini Brut a Rosé je 269 Kč, Asti je k dostání za cenu 199 Kč. Martini sekty můžete zakoupit v síti prodejen Interspar, Globus, Tesco nebo v Makru.

Zdroj : Double-U PR, s.r.o. 


Další články z rubriky

A JE TO VENKU! TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TEREZA KŘIVÁNKOVÁ SE ZASNOUBILA.

A JE TO VENKU! TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA TEREZA KŘIVÁNKOVÁ SE ZASNOUBILA.

KDO SE Z MUZIKÁLU GALILEO NEVEŠEL DO KOSTÝMU?

KDO SE Z MUZIKÁLU GALILEO NEVEŠEL DO KOSTÝMU?

ŠTĚFLÍČKOVÁ PŘED MISS UNIVERSE NEPODCENILA ANI KONTROLU CHRUPU

ŠTĚFLÍČKOVÁ PŘED MISS UNIVERSE NEPODCENILA ANI KONTROLU CHRUPU

ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE

ZIKMUNDA, LIŠKU RYŠAVOU, VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA HRAJE MATTHEW GOODE

KDE NAUČIL LUDĚK SOBOTA ŽENU LYŽOVAT? NA ŠUMAVĚ!

KDE NAUČIL LUDĚK SOBOTA ŽENU LYŽOVAT? NA ŠUMAVĚ!

Miss Princess

BETA GLUCAN