Magazín Elita

PRAVÁ ITALSKÁ TRATTORIA V CENTRU PRAHY

PRAVÁ ITALSKÁ TRATTORIA V CENTRU PRAHY

Vzpomínáte s určitou nostalgií na vůně linoucí se z italských restaurací a neopakovatelné chutě vybraných delikates, které máte v paměti z letních dovolených? Není divu, vždyť italská kuchyně je právem považována za jednu z nejlepších na světě.

Nyní si můžete dopřát  výtečné jídlo a pití i v centru historické Prahy a nemusíte cestovat stovky kilometrů. V Aldente Trattoria Vineria najdete skutečný originál. Nechybí uvolněná rodinná atmosféra, mimořádně přívětivý personál, útulný interiér, neodolatelná lákadla pro mlsné jazýčky... A především poctivé a vydatné jídlo připravené podle tradičních receptur, výhradně z čerstvých, prvotřídních surovin, včetně originálního koření. Což je na chuti samozřejmě znát!

„Koncept trattorie se zdá být na první pohled docela jednoduchý – poctivá kuchyně, kvalitní suroviny, přívětivý servis, dobré ceny – ale realizovat jej je docela těžké. O to větší mám radost, že se nám to podařilo a navíc v Praze, kde jde o zcela nový projekt. Hosté se shodují, že návštěva u nás je nejenom gastronomickým, ale i kulturním zážitkem, jako kdyby se vydali na cestu a poznávali to nejlepší z Itálie. Záleží nám na tom, aby vše chutnalo, jak má, používáme italské koření, vaříme podle tradičních receptů, některé z nich jsou téměř zapomenuté i v samotné Itálii,“ říká majitel restaurace Aldente Gianfranco Coizza.

Sezónnímu menu dominují jednoduché pokrmy, italská domácí jídla podle receptů ze všech koutů země, které zdejší kuchařští mistři Matteo Boifava, Gionata Bazan a Fabrizio Moneta pečlivě vyhledávají a vylepšují. V Aldente vyrábějí i vlastní těstoviny a pečivo. Ať už začnete delikátním předkrmem, lehčím prvním chodem nebo rovnou hlavním jídlem, a vyberete kterékoliv z podávaných vín či destilátů, čeká vás jednoznačně příjemný gastronomický zážitek. Díky příznivým cenám navíc dostupný každému zájemci. Proto přijměte pozvání, rádi se sem pak budete vracet.

Aldente Trattoria Vineria ve Vězeňské ulici č 4, v Praze 1 , objednávky na telefonu +420 222 313 185, www.al-dente.cz, http://www.facebook.com/AldenteTrattoria

 

Zdroj: 2media.cz, s.r.o.

Fotogalerie
1114

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ