Magazín Elita

HERCI PROTI SPORTOVCŮM

HERCI PROTI SPORTOVCŮM

Akcí, kdy se potkají herci se sportovci, není rozhodně málo, těch se sportovním duchem obzvlášť. Ostatně - ráda bych někdy naopak viděla sportovce na jevišti v hereckých rolích a ne jen při předávání různých ocenění či medailí. Možná bychom zažili druhého „Silvestra“.

Akcí s charitativním záměrem není nikdy dost. Jedno takové setkání známých osob ze světa sportovního a hereckého, na podporu turnaje DD CUP pro děti z dětských domovů, se konalo v restauraci Hergetova Cihelna. Výrobce videoher FIFA 12 a NHL 12. her, společnost Electronic Arts uspořádala virtuální souboj v hokeji a fotbale, kdy každý gól znamenal finanční částku na podporu sportovního projektu DD CUP pro děti z dětských domovů.

Z týmu HC Olymp Martin Dejdar se synem Matějem bojovali proti hokejistovi Adamovi Šafferovi. Kapitán Ústeckých Lvů Jan Klobouček si zahrál proti herci Filipovi Tomsovi. Herec Pavel Nový porazil ve hře hokejového internacionála Pavla Richtera. Herec a tento den i sportovní komentátor Petr Vacek, zahlásil 20 gólů během krátké doby.

Poukaz na částku 50 000Kč společnosti Electronic Arts na závěr odpoledne předaly modelky Radka Kocurová a Andrea Kloboučková fotbalovým nadšencům z Dětských domovů Dolní Počernice, Dlažkovice a Klánovice. Matěj Dejdar předal každému Dětskému domovu PlayStation a videohry, aby děti mohly trénovat i mimo hřiště. „NHL 12 hraju se synem doma a tak jsem ho vzal dnes zahrát si na exhibici. Je to opravdu dokonalá hra, která vás vtáhne na led tak dokonale, že ztratíte úplně pojem o čase“ řekl Martin Dejdar.

Společnost Electronic Arts zahájila spolupráci s DD CUPEM již letos v září u příležitosti představení hry FIFA 12 a spolupráci plánují i v příštím roce.

Více informací o hře FIFA a NHL naleznete na: http://www.ea.com/cz/fifa-12

-eso-

Zdroj: Cook Communications


Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ