Magazín Elita

LUSH UVÁDÍ NA TRH NĚKOLIK NOVÝCH KOSMETICKÝCH VYNÁLEZŮ PRO ORIGINÁLNÍ A OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL

LUSH UVÁDÍ NA TRH NĚKOLIK NOVÝCH KOSMETICKÝCH VYNÁLEZŮ PRO ORIGINÁLNÍ A OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL

Balistiky

LUSH balistiky jsou často napodobovány, ale jen pár se skutečně vyrovná originálu, který vynalezla Mo Constantine v roce 1987. Balistiky jsou v LUSHi legendárním bestsellerem s kopou vzácných fanoušků včetně Angeliny Jolie, Gwyneth Paltrow, Julie Roberts, Kylie Minogue, Heleny Christensen či Sarah Jessicy Parker.

Každá z nich je vyrobena z těch nejlepších ingrediencí a éterických olejů, díky nimž čistí mysl i tělo. Stačí napustit vanu a sledovat, jak se rozpouštějí.


Phoenix Rising (cena 135 Kč)

Svěží lázně mýtických rozměrů. Mýtus a kouzlo bájného Phoenixe, lisované do jedné svěží koupelové balistiky. Phoenix nejdříve klesne ke dnu a pak v lázni triumfálně vyšumí a zabarví ji fialovou a zelenou. Obsahuje jemné bambucké máslo, kakaové máslo a jojobový olej, které zanechají pokožku krásně hebkou. Exotické esenciální oleje z ovoce a koření vás přenesou v myšlenkách na pláž se sklenicí koktejlu v ruce.


Rose Queen (115 Kč)

Růží provoněná balistika pro chvíle, kdy se na život chcete dívat z té růžovější stránky. Stačí si lehnout do koupele, zavřít oči a představit si procházku po poli plném růží. A Rose Queen ve vodě zatím vykouzlí spoustu okvětních lístků.


Tuhé pěny

Tuhé pěny LUSH vynalezla Helen Ambrosen v roce 1998. LUSH má své tuhé pěny dokonce patentované. V LUSHi chtěli odstranit obaly bublinkové koupele, a tak Helen vytvořila jednoduchý základ, ke kterému přidala různé druhy esenciálních olejů a další čerstvé suroviny. Tuhé pěny stačí jednoduše rozdrobit pod teplou tekoucí vodou pro vytvoření masy luxusních bublin. Nové druhy Bubbleroons jsou pěnové makrónky s bambuckým máslem a kokosovým olejem. K dispozici jsou různé barvy s různými gurmánskými příchutěmi.

Green Bubbleroon (150 Kč)

Pro svěží pocit z čerstvé trávy s příměsí pomerančového květu. Tato zelená pěna ztělesňuje samotnou podstatu léta – s ní se vaše mysl lehce octe na dece při pikniku někde na louce. Přinese slunce i do těch nejmrazivějších zimních dní.

Rose Jam Bubbleroon (150 Kč)

Tato nádherná růžová pěna krásně voní a obsahuje růžový olej, který kromě skvělé vůně je zároveň i fantastický na kůži. Kapka citronu hezky osvěží, geraniová silice zklidní pokožku a kokosový olej s kakaovým máslem ji krásně vyživí.

Yuzu & Cocoa Bubbleroon (150 Kč)

Tahle pěna přináší do koupele bohatou a hřejivou vůni kakaa, s vanilkou a tonkou završená špetkou grapefruitu a bergamotu. Vykouzlí hromadu bublin a vyživí pokožku bambuckým máslem a kokosovým olejem. Její vůně i barva připomíná Yuzu – exotický druh mandarinek z Japonska.


Pro kompletní nabídku kosmetiky vyráběné eticky, bez použití palmového oleje a netestované na zvířatech zavítejte do prodejny v OC Palladium nebo na stránky www.lushcz.cz

Zdroj: 2media.cz, s.r.o.

Fotogalerie
1049 1050

Další články z rubriky

MARIE LANGEROVÁ: ŽÁDNŮ PRÁCU SI NESMÍŠ PROTIVIT!

MARIE LANGEROVÁ: ŽÁDNŮ PRÁCU SI NESMÍŠ PROTIVIT!

PETER NAGY PŘIŠEL O STOVKY FOTOGRAFIÍ…

PETER NAGY PŘIŠEL O STOVKY FOTOGRAFIÍ…

ŽENY NA SEBE MUSÍ VÍCE MYSLET, RADÍ HANKA KYNYCHOVÁ

ŽENY NA SEBE MUSÍ VÍCE MYSLET, RADÍ HANKA KYNYCHOVÁ

MILOŠ ZAPLETAL: VĚK JE JENOM ČÍSLO

MILOŠ ZAPLETAL: VĚK JE JENOM ČÍSLO

KDYŽ SE NEVZBOUŘÍTE, MŮŽETE DĚLAT JEN TO, CO VÁM DOKTOR OX DOVOLÍ!

KDYŽ SE NEVZBOUŘÍTE, MŮŽETE DĚLAT JEN TO, CO VÁM DOKTOR OX DOVOLÍ!

HALLOWEEN DĚTSKÉ AKCE 4+2 ZDARMA

LIFE!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ