Magazín Elita

LUSH UVÁDÍ NA TRH NĚKOLIK NOVÝCH KOSMETICKÝCH VYNÁLEZŮ PRO ORIGINÁLNÍ A OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL

LUSH UVÁDÍ NA TRH NĚKOLIK NOVÝCH KOSMETICKÝCH VYNÁLEZŮ PRO ORIGINÁLNÍ A OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL

Balistiky

LUSH balistiky jsou často napodobovány, ale jen pár se skutečně vyrovná originálu, který vynalezla Mo Constantine v roce 1987. Balistiky jsou v LUSHi legendárním bestsellerem s kopou vzácných fanoušků včetně Angeliny Jolie, Gwyneth Paltrow, Julie Roberts, Kylie Minogue, Heleny Christensen či Sarah Jessicy Parker.

Každá z nich je vyrobena z těch nejlepších ingrediencí a éterických olejů, díky nimž čistí mysl i tělo. Stačí napustit vanu a sledovat, jak se rozpouštějí.


Phoenix Rising (cena 135 Kč)

Svěží lázně mýtických rozměrů. Mýtus a kouzlo bájného Phoenixe, lisované do jedné svěží koupelové balistiky. Phoenix nejdříve klesne ke dnu a pak v lázni triumfálně vyšumí a zabarví ji fialovou a zelenou. Obsahuje jemné bambucké máslo, kakaové máslo a jojobový olej, které zanechají pokožku krásně hebkou. Exotické esenciální oleje z ovoce a koření vás přenesou v myšlenkách na pláž se sklenicí koktejlu v ruce.


Rose Queen (115 Kč)

Růží provoněná balistika pro chvíle, kdy se na život chcete dívat z té růžovější stránky. Stačí si lehnout do koupele, zavřít oči a představit si procházku po poli plném růží. A Rose Queen ve vodě zatím vykouzlí spoustu okvětních lístků.


Tuhé pěny

Tuhé pěny LUSH vynalezla Helen Ambrosen v roce 1998. LUSH má své tuhé pěny dokonce patentované. V LUSHi chtěli odstranit obaly bublinkové koupele, a tak Helen vytvořila jednoduchý základ, ke kterému přidala různé druhy esenciálních olejů a další čerstvé suroviny. Tuhé pěny stačí jednoduše rozdrobit pod teplou tekoucí vodou pro vytvoření masy luxusních bublin. Nové druhy Bubbleroons jsou pěnové makrónky s bambuckým máslem a kokosovým olejem. K dispozici jsou různé barvy s různými gurmánskými příchutěmi.

Green Bubbleroon (150 Kč)

Pro svěží pocit z čerstvé trávy s příměsí pomerančového květu. Tato zelená pěna ztělesňuje samotnou podstatu léta – s ní se vaše mysl lehce octe na dece při pikniku někde na louce. Přinese slunce i do těch nejmrazivějších zimních dní.

Rose Jam Bubbleroon (150 Kč)

Tato nádherná růžová pěna krásně voní a obsahuje růžový olej, který kromě skvělé vůně je zároveň i fantastický na kůži. Kapka citronu hezky osvěží, geraniová silice zklidní pokožku a kokosový olej s kakaovým máslem ji krásně vyživí.

Yuzu & Cocoa Bubbleroon (150 Kč)

Tahle pěna přináší do koupele bohatou a hřejivou vůni kakaa, s vanilkou a tonkou završená špetkou grapefruitu a bergamotu. Vykouzlí hromadu bublin a vyživí pokožku bambuckým máslem a kokosovým olejem. Její vůně i barva připomíná Yuzu – exotický druh mandarinek z Japonska.


Pro kompletní nabídku kosmetiky vyráběné eticky, bez použití palmového oleje a netestované na zvířatech zavítejte do prodejny v OC Palladium nebo na stránky www.lushcz.cz

Zdroj: 2media.cz, s.r.o.

Fotogalerie
1049 1050

Další články z rubriky

JANEK LEDECKÝ DOKÁŽE Z LIDÍ VYMÁČKNOUT, CO POTŘEBUJE!!!

JANEK LEDECKÝ DOKÁŽE Z LIDÍ VYMÁČKNOUT, CO POTŘEBUJE!!!

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ  ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO