Magazín Elita

VŮNĚ VÁNOC SE Z KAVÁREN STARBUCKS LINE ULICEMI

VŮNĚ VÁNOC SE Z KAVÁREN STARBUCKS LINE ULICEMI

Jedinečná vánoční atmosféra vstoupila již i do kaváren Starbucks, které provoní nové nápoje s příchutí karamelu, brusinek a čerstvě upečeného perníku, a které se linou do velkého okolí. Tento týden společnost provozující kavárny Starbucks zahajuje svou vánoční nabídku plnou sladkých překvapení.

Lahodné nápoje ve třech nových příchutích – karamel se šlehačkou a praženými oříšky, bílá mocha se šlehačkou a brusinkovou polevou a perník se šlehačkou a muškátovým oříškem – dokreslí nezaměnitelnou vánoční atmosféru a milovníci kávy si budou moci ve společnosti svých blízkých vychutnávat každý doušek, který je v chladném předvánočním období příjemně zahřeje a potěší. Pro toto období Starbucks představuje také limitovanou edici dvou zrnkových káv Starbucks® Christmas Blend představenou již v roce 1985 jako směs jiskřivých káv z Latinské Ameriky a jemných asijsko-tichomořských káv s příměsí letitých kávových zrn ze Sumatry. Druhou zrnkovou kávou pro sváteční čas  je Starbucks® Christmas Blend Espresso Roast, která byla poprvé představena v roce 2010 jako kombinace káv Starbucks® Espresso Roast a Starbucks® Christmas Blend, přinášející intenzivní chuťový zážitek s nezapomenutelnou kořenitou chutí, perfektní pro přípravu jako espresso. Obě se tak výborně hodí k vánočnímu cukroví.

Na ochutnávce nových káv byl zároveň představen projekt na podporu centra Paleček. Jeho zástupkyně na tiskové konferenci předaly kavárně na Malostranském náměstí milý obraz namalovaný dětmi a poděkování za podporu.Chceme také potěšit své okolí a přispět k rozvoji místních komunit, a proto naše kavárny tento týden zahajují již tradiční sbírku vánočních dárků pro Rodinné centrum Paleček“, řekl district Manager společnosti Starbucks pro Českou republiku Erik Zlámal.

Letošní vánoční nabídka kaváren Starbucks přináší spoustu novinek:

Nápoje - tři nové příchutě, které připomínají kouzlo Vánoc a dotvářejí atmosféru všemi očekávaných svátků klidu a míru:

  • Toffee Nut Latte – bohatá mléčná chuť sladkého karamelu v kombinaci s chutí pražených oříšků dohromady s jemným espressem a ohřátým mlékem, navrchu ozdobená šlehačkou a karamelovým posypem.
  • Cranberry White Chocolate Mocha – pro Starbucks typické espresso v kombinaci s čerstvě ohřátým mlékem a lahodnou bílou čokoládou, to vše ozdobené šlehačkou s brusinkovou polevou a brusinkovým cukrem.
  • Perníkové Latte – chuť a vůně čerstvě upečeného perníku spolu s jemným espressem a ohřátým mlékem, ozdobené šlehačkou a muškátovým oříškem.

Zákusky - vánoční nabídka je doplněna speciálními zákusky pro toto období. Vánoční muffin se skořicí, muškátovým oříškem, koriandrem, zázvorem, hřebíčkem, anýzem – to vše ozdobené cukrem a ořechový dort s čokoládovou polevou a krémem z vlašských ořechů a kapkou Whiskey Jack Daniels.

ČERVENÉ KELÍMKY SE VRACÍ DO STARBUCKS A PŘINÁŠÍ KOUZLO VÁNOC

Starbucks připravil pro vánoční období hravou kolekci hrnků a termohrnků se zimní tématikou.

Jako vánoční dárky blízkým mohou také být dárkové karty v hodnotě 200, 400 a 800 Kč. Přijďte se inspirovat do některé z voňavých kaváren, zastavit se v nastávajícím shonu, ochutnat výbornou kávu a pochutnat si na (časově limitovaných) zákuscích.

-eso-

Zdroj: Best Communications

Fotogalerie
991 992 994 995

Další články z rubriky

PROSLUNĚNÝ KŘEST KNIHY JANY MAREŠOVÉ BYL SKVĚLÝM ZÁŽITKEM

PROSLUNĚNÝ KŘEST KNIHY JANY MAREŠOVÉ BYL SKVĚLÝM ZÁŽITKEM

ONDŘEJ SOKOL PROVÁDÍ PO BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI…

ONDŘEJ SOKOL PROVÁDÍ PO BRNĚNSKÉM VÝSTAVIŠTI…

PROČ NEMÍVAJÍ VÍTĚZKY ČESKÉ MISS HLAD?

PROČ NEMÍVAJÍ VÍTĚZKY ČESKÉ MISS HLAD?

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ