Magazín Elita

STOP POPRASKANÝM PATÁM A ZTVRDLÉ KŮŽI NOHOU

STOP POPRASKANÝM PATÁM A ZTVRDLÉ KŮŽI NOHOU

Scholl představuje revoluční Tyčinku na popraskané paty, díky které budou vaše paty hladké a hebké, bez jediné praskliny. Popraskaná pokožka je drsná na dotyk a často bolestivá, což může při nanášení klasického krému způsobovat nepříjemný pocit. Navíc po přerušení aplikace krémové emulze se kůže vysušuje a tak se po nějaké době praskliny objevují znovu.

Proto Scholl přináší na trh novinku ve formě tyčinky, díky které nanesete účinné látky na praskliny bez toho, abyste se museli nohou dotýkat nebo následně umývat po aplikaci ruce. Proto se dá bez problému použít kdekoli a několikrát denně. Po nanesení se tyčinka rychle vstřebává, nezanechává mastný nebo kluzký pocit. Tyčinka je určená pro všechny, kteří mají problém s popraskanými patami a chtějí zabránit jejich opakovanému výskytu.

Odborníci v Scholl vědí, jak se nejúčinněji zbavit popraskané kůže a doporučují: Nejdříve používejte Krém na popraskané paty s keratinem K+, dokud se praskliny nezacelí. Krém obsahuje ureu (25% koncentrace), lanolin (změkčuje) a keratinový komplex (urychluje proces hojení). Díky této superkombinaci uvidíte první výsledky už za 3 dny! Na udržení krásného vzhledu pokožky na patách používejte Tyčinku na popraskané paty, která bude dlouhodobě udržovat pokožku hebkou a vláčnou.

Tyčinka na popraskané paty:

  • intenzivně zvláčňuje a hydratuje pokožku
  • pomáhá zabránit recidivě prasklin
  • rychle se vstřebává, nezanechává mastný pocit
  • v praktickém balení ve formě tyčinky

Doporučená cena 179,- CZK

Revoluční Systém na odstranění ztvrdlé kůže – jedinečný výrobek 2 v 1, který změkčuje a odstraňuje ztvrdlou pokožku na nohách.

Spousta z nás už někdy měla ztvrdlou pokožku na nohách. Ta se často tvoří na místech se zvýšeným tlakem nebo třením – objevuje se na patách, bříškách a palcích. Ztvrdlá pokožka není jen estetický problém, pokud bychom ji pravidelně neodstraňovali, mohla by způsobovat pocit nepohodlí a bolest.

Systém na odstranění ztvrdlé kůže obsahuje speciální gel s kyselinou hyaluronovou, který změkčuje ztvrdlou kůži. Má také tři žiletky, které účinně odstraňují ztvrdlou kůži a odhalují zdravou pokožku.

Jak výrobek funguje?

Nejdříve si naneste gel s kyselinou hyaluronovou pomocí kuličkového aplikátoru na postižené místo a nechte ho dvě minuty působit. Když je pokožka měkká, jemným tlakem ji odstraníte pomocí speciální tvarované hlavice se žiletkami. Jednoduše pohybujete hlavicí tam a zpět, dokud není pokožka zbavená ztvrdlých částí. Hlavice má malý tvar, díky kterému se dostanete i na těžko přístupná místa.

Systém na odstranění ztvrdlé kůže:

  • Revoluční systém 2 v 1 vyvinutý speciálně na pokožku na nohách
  • Gel s kyselinou hyaluronovou se pohodlně nanáší kuličkovým aplikátorem, změkčuje ztvrdlou kůži a připravuje ji na následné odstranění
  • Tři speciální navrhnuté žiletky mají kruhový tvar a zaoblené konce, aby minimalizovaly tlak a zároveň účinně a přesně odstranily ztvrdlou kůži
  • V praktickém balení ve formě pera, které se vejde do každé toaletní taštičky

Doporučená cena 259,- CZK.

Začněte s používáním obou ošetřujících novinek ihned, až bude plesová sezóna v plném proudu, ať jsou vaše nohy ve střevíčkách hebké, hladké a krásné.

Zdroj: Scholl a archiv


Další články z rubriky

DANIEL BARTÁK PŘIVEZL Z KOREJE HLAVNÍ FESTIVALOVOU CENU ZA ROLI V MUZIKÁLU MEFISTO!

DANIEL BARTÁK PŘIVEZL Z KOREJE HLAVNÍ FESTIVALOVOU CENU ZA ROLI V MUZIKÁLU MEFISTO!

BÁRA KODETOVÁ A PAVEL ŠPORCL UMÍ OCENIT KVALITU

BÁRA KODETOVÁ A PAVEL ŠPORCL UMÍ OCENIT KVALITU

ANDREA VEREŠOVÁ SPOJILA PŘÍJEMNÉ S DOBRÝM SKUTKEM PRO DĚTI

ANDREA VEREŠOVÁ SPOJILA PŘÍJEMNÉ S DOBRÝM SKUTKEM PRO DĚTI

KLUB LA BODEGUITA DEL MEDIO JE MÍSTO PRO SETKÁVÁNÍ S NESKUTEČNOU ATMOSFÉROU

KLUB LA BODEGUITA DEL MEDIO JE MÍSTO PRO SETKÁVÁNÍ S NESKUTEČNOU ATMOSFÉROU

LIBUŠKA ROHLÍČKOVÁ S CELOU RODINOU VYBÍRALA NÁUŠNIČKY DCERKU ELINKU

LIBUŠKA ROHLÍČKOVÁ S CELOU RODINOU VYBÍRALA NÁUŠNIČKY DCERKU ELINKU

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ