Magazín Elita

WALKMAN OD SONY NEJEN JAKO VÁNOČNÍ DÁREK JE TOU SPRÁVNOU VOLBOU!

WALKMAN OD SONY NEJEN JAKO VÁNOČNÍ DÁREK JE TOU SPRÁVNOU VOLBOU!

Pokud hledáte originální dárek k letošním vánocům, ale i k jiným příležitostem, nový Walkman® řady A, E, S, W bude tou správnou volbou. Dopřejte tak sobě i blízkým bohatší, kvalitnější zvuk se špičkovými modely, které jsou letošním hitem. Ať sáhnete po dokonalé zvukové kvalitě modelu Walkman® A860 či po barevném, zábavném modelu Walkman® E460, vždy najdete dokonalý MP3 nebo video/MP3 přehrávač značky Sony.

Nové Walkman® A860, S760 a E460 mají společný uhlazený, zaoblený design a dostatečnou výdrž baterie pro delší poslech. Všechny tři nové modely jsou vybaveny softwarem MediaGo pro snadné přenášení hudby, videa a fotografií z Průzkumníka Windows® Explorer nebo iTunes4 metodou „drag and drop“.

Modely A860 a S760 zavádějí streamování hudby přes Bluetooth® do bezdrátových sluchátek, kompatibilních reproduktorových doků, čelních jednotek autorádií a dalších zařízení. Díky připojení přes Bluetooth® můžete dále bezdrátově sdílet své uložené fotografie5 s kompatibilními mobilními telefony.

Na čele letošní skvělé nabídky přehrávačů Walkman® je úchvatný nový MP3 přehrávač Walkman® NWZ-A860: prvotřídní design a vysoká kvalita zvuku díky digitálnímu zesilovači S-Master MX, dotykový LCD displej o úhlopříčce 2,8”, bezdrátová technologie Bluetooth® , to je dokonalá zvuková kvalita pro znalce

Dostatečně velký dotykový LCD displej o úhlopříčce 2,8 palce nabízí dostatečnou plochu pro kvalitní zobrazení fotografií, videa a obrázků hudebních alb. Díky novému intuitivnímu rozhraní je procházení knihovny souborů na velkém a jasném displeji snadnější a rychlejší.

Walkman® NWZ-S760: štíhlý a stylový, kvalitní zvuk, zábava bez drátů - technologie Bluetooth®, dlouhá výdrž baterie 50 hodin

Dopřejte si svobodu a pohodlí poslechu bez drátů a Bluetooth® konektivity
se štíhlým a stylovým přehrávačem Walkman® NWZ-S760. Legendární zvukovou kvalitu zajišťují čtyři technologie Clear Audio od Sony (Clear Bass, Clear Stereo, DSEE [Digital Sound Enhancement Engine] a sluchátka EX). Delší poslech umožňují baterie s více než dostatečnou výdrží – 50 hodin pro audio6 a 10 hodin pro video7.

 

Walkman® NWZ-E460 zní stejně skvěle, jak vypadá: barevný design, prvotřídní zvuk s hutnými basy, dlouhá výdrž baterie 50 hodin, zábavné funkce Karaoke -zobrazení textů písní.

Nová sluchátka EX společně s technologiemi Clear Audio od Sony (Clear Bass, Clear Stereo a DSEE [Digital Sound Enhancement Engine) pro zvýšení kvality komprimovaných hudebních souborů) zajišťují vysokou zvukovou kvalitu. Baterie nabízí více než dostatečnou výdrž – 50 hodin pro audio6 a 10 hodin pro video7,
což bohatě stačí pro dlouhý let, každodenní dojíždění nebo víkendové výlety.

Nový Walkman® NWZ-W260: voděvzdorný2, bezdrátový, omyvatelný3, přehrávač ukrytý ve sluchátkách – lehčí než dřív, nová, pohodlná konstrukce.

Walkman® „vše v jednom“ NWZ-W260 vyniká svou lehkostí, sedí na hlavě pohodlněji, je ideální pro sport a aktivní životní styl. Můžete jej používat v tělocvičně, při běhání, a dokonce i ve sprše po tréninku2, 3, 8. Dodaný software Content Transfer zjednodušuje přenos souborů přetažením z počítače nebo z knihovny iTunes library4.

Rychlé, tříminutové nabíjení poskytne dostatek energie pro 60 minut poslechu. Plně nabitá baterie umožňuje až 8 hodin9 nepřetržitého poslechu – to stačí i pro ten nejdelší trénink.

Doporučená cena modelů: řada NWZ-W262B od 1 699 Kč; řada NWZ-S764B od 3 160 Kč; řada NWZ-E363B od 1 699 Kč a řada NWZ-A864B od 3 999 Kč včetně DPH.

Poznámky:

1 Bezdrátovým streamováním přes Bluetooth® jsou vybaveny modely Walkman A860 a S760.

2 Není určeno pro ponoření pod vodu nebo pro trvalý kontakt s vodou (ochrana IPx5).

3 Umývejte v rukách pod mírně tekoucí vodou. Nepoužívejte kartáče, houby, mýdla, ani čisticí prostředky.

4 Z iTunes lze přenést pouze obsah bez ochrany DRM.

5 Přenášení obsahu pro jiné účely než pro soukromou osobní zábavu bez souhlasu majitele autorských práv (dle platné zákonné úpravy autorských práv) může být zakázáno.

6 Přibližný údaj při použití souborů MP3 128 kbps a nastavení všech ekvalizérů na „Vypnuto“

a vypínání displeje na „30 s“.

7 Přibližný údaj při použití souborů MPEG-4 Simple Profile 384 kbps.

8 Nepoužívejte s vysokotlakými masážními sprchami.

9 Přibližný údaj při použití souborů MP3 128 kbps.

Jména společností a produktů uvedená v tomto textu mohou být ochrannými známkami v majetku konkrétních vlastníků.

WALKMAN je registrovaná ochranná známka společnosti Sony Corporation.

iTunes je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc.

Jméno a logo Bluetooth® jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG, Inc., které Sony Corporation využívá na základě licence.

Microsoft, Windows a logo Windows jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích.

Zdroj: ConPro s.r.o.
-eso-

Fotogalerie
979 980 981

Další články z rubriky

SANDRA POGODOVÁ ZKROTILA DVANÁCTKU MLADÝCH KLUKŮ. HÁDEJTE JAK!

SANDRA POGODOVÁ ZKROTILA DVANÁCTKU MLADÝCH KLUKŮ. HÁDEJTE JAK!

ČESKÁ KRÁSKA JANA ŠIŠKOVÁ ZABODOVALA NA SVĚTOVÉM CASTINGU!

ČESKÁ KRÁSKA JANA ŠIŠKOVÁ ZABODOVALA NA SVĚTOVÉM CASTINGU!

MLADÝ TYGR NAPADL FINALISTU MUŽE ROKU

MLADÝ TYGR NAPADL FINALISTU MUŽE ROKU

DANIEL BARTÁK PŘIVEZL Z KOREJE HLAVNÍ FESTIVALOVOU CENU ZA ROLI V MUZIKÁLU MEFISTO!

DANIEL BARTÁK PŘIVEZL Z KOREJE HLAVNÍ FESTIVALOVOU CENU ZA ROLI V MUZIKÁLU MEFISTO!

BÁRA KODETOVÁ A PAVEL ŠPORCL UMÍ OCENIT KVALITU

BÁRA KODETOVÁ A PAVEL ŠPORCL UMÍ OCENIT KVALITU

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ