Magazín Elita

WALKMAN OD SONY NEJEN JAKO VÁNOČNÍ DÁREK JE TOU SPRÁVNOU VOLBOU!

WALKMAN OD SONY NEJEN JAKO VÁNOČNÍ DÁREK JE TOU SPRÁVNOU VOLBOU!

Pokud hledáte originální dárek k letošním vánocům, ale i k jiným příležitostem, nový Walkman® řady A, E, S, W bude tou správnou volbou. Dopřejte tak sobě i blízkým bohatší, kvalitnější zvuk se špičkovými modely, které jsou letošním hitem. Ať sáhnete po dokonalé zvukové kvalitě modelu Walkman® A860 či po barevném, zábavném modelu Walkman® E460, vždy najdete dokonalý MP3 nebo video/MP3 přehrávač značky Sony.

Nové Walkman® A860, S760 a E460 mají společný uhlazený, zaoblený design a dostatečnou výdrž baterie pro delší poslech. Všechny tři nové modely jsou vybaveny softwarem MediaGo pro snadné přenášení hudby, videa a fotografií z Průzkumníka Windows® Explorer nebo iTunes4 metodou „drag and drop“.

Modely A860 a S760 zavádějí streamování hudby přes Bluetooth® do bezdrátových sluchátek, kompatibilních reproduktorových doků, čelních jednotek autorádií a dalších zařízení. Díky připojení přes Bluetooth® můžete dále bezdrátově sdílet své uložené fotografie5 s kompatibilními mobilními telefony.

Na čele letošní skvělé nabídky přehrávačů Walkman® je úchvatný nový MP3 přehrávač Walkman® NWZ-A860: prvotřídní design a vysoká kvalita zvuku díky digitálnímu zesilovači S-Master MX, dotykový LCD displej o úhlopříčce 2,8”, bezdrátová technologie Bluetooth® , to je dokonalá zvuková kvalita pro znalce

Dostatečně velký dotykový LCD displej o úhlopříčce 2,8 palce nabízí dostatečnou plochu pro kvalitní zobrazení fotografií, videa a obrázků hudebních alb. Díky novému intuitivnímu rozhraní je procházení knihovny souborů na velkém a jasném displeji snadnější a rychlejší.

Walkman® NWZ-S760: štíhlý a stylový, kvalitní zvuk, zábava bez drátů - technologie Bluetooth®, dlouhá výdrž baterie 50 hodin

Dopřejte si svobodu a pohodlí poslechu bez drátů a Bluetooth® konektivity
se štíhlým a stylovým přehrávačem Walkman® NWZ-S760. Legendární zvukovou kvalitu zajišťují čtyři technologie Clear Audio od Sony (Clear Bass, Clear Stereo, DSEE [Digital Sound Enhancement Engine] a sluchátka EX). Delší poslech umožňují baterie s více než dostatečnou výdrží – 50 hodin pro audio6 a 10 hodin pro video7.

 

Walkman® NWZ-E460 zní stejně skvěle, jak vypadá: barevný design, prvotřídní zvuk s hutnými basy, dlouhá výdrž baterie 50 hodin, zábavné funkce Karaoke -zobrazení textů písní.

Nová sluchátka EX společně s technologiemi Clear Audio od Sony (Clear Bass, Clear Stereo a DSEE [Digital Sound Enhancement Engine) pro zvýšení kvality komprimovaných hudebních souborů) zajišťují vysokou zvukovou kvalitu. Baterie nabízí více než dostatečnou výdrž – 50 hodin pro audio6 a 10 hodin pro video7,
což bohatě stačí pro dlouhý let, každodenní dojíždění nebo víkendové výlety.

Nový Walkman® NWZ-W260: voděvzdorný2, bezdrátový, omyvatelný3, přehrávač ukrytý ve sluchátkách – lehčí než dřív, nová, pohodlná konstrukce.

Walkman® „vše v jednom“ NWZ-W260 vyniká svou lehkostí, sedí na hlavě pohodlněji, je ideální pro sport a aktivní životní styl. Můžete jej používat v tělocvičně, při běhání, a dokonce i ve sprše po tréninku2, 3, 8. Dodaný software Content Transfer zjednodušuje přenos souborů přetažením z počítače nebo z knihovny iTunes library4.

Rychlé, tříminutové nabíjení poskytne dostatek energie pro 60 minut poslechu. Plně nabitá baterie umožňuje až 8 hodin9 nepřetržitého poslechu – to stačí i pro ten nejdelší trénink.

Doporučená cena modelů: řada NWZ-W262B od 1 699 Kč; řada NWZ-S764B od 3 160 Kč; řada NWZ-E363B od 1 699 Kč a řada NWZ-A864B od 3 999 Kč včetně DPH.

Poznámky:

1 Bezdrátovým streamováním přes Bluetooth® jsou vybaveny modely Walkman A860 a S760.

2 Není určeno pro ponoření pod vodu nebo pro trvalý kontakt s vodou (ochrana IPx5).

3 Umývejte v rukách pod mírně tekoucí vodou. Nepoužívejte kartáče, houby, mýdla, ani čisticí prostředky.

4 Z iTunes lze přenést pouze obsah bez ochrany DRM.

5 Přenášení obsahu pro jiné účely než pro soukromou osobní zábavu bez souhlasu majitele autorských práv (dle platné zákonné úpravy autorských práv) může být zakázáno.

6 Přibližný údaj při použití souborů MP3 128 kbps a nastavení všech ekvalizérů na „Vypnuto“

a vypínání displeje na „30 s“.

7 Přibližný údaj při použití souborů MPEG-4 Simple Profile 384 kbps.

8 Nepoužívejte s vysokotlakými masážními sprchami.

9 Přibližný údaj při použití souborů MP3 128 kbps.

Jména společností a produktů uvedená v tomto textu mohou být ochrannými známkami v majetku konkrétních vlastníků.

WALKMAN je registrovaná ochranná známka společnosti Sony Corporation.

iTunes je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc.

Jméno a logo Bluetooth® jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti Bluetooth SIG, Inc., které Sony Corporation využívá na základě licence.

Microsoft, Windows a logo Windows jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích.

Zdroj: ConPro s.r.o.
-eso-

Fotogalerie
979 980 981

Další články z rubriky

VESELÉ A SNĚDENÉ VÁNOCE U JÁKLOVÝCH

VESELÉ A SNĚDENÉ VÁNOCE U JÁKLOVÝCH

VLASTA KOREC JEDE NA DAKAR V DOPROVODNÉM VOZU S TALISMANEM OD LUCIE BÍLÉ

VLASTA KOREC JEDE NA DAKAR V DOPROVODNÉM VOZU S TALISMANEM OD LUCIE BÍLÉ

MIREK ŠIMŮNEK MÁ VÁNOCE RÁD, ALE K VEČEŘI CHODÍ POZDĚ

MIREK ŠIMŮNEK MÁ VÁNOCE RÁD, ALE K VEČEŘI CHODÍ POZDĚ

HEIDI JANKŮ: VÁNOCE BEZ MANŽELA PROCESTUJI

HEIDI JANKŮ: VÁNOCE BEZ MANŽELA PROCESTUJI

CO MĚLA JITKA BOHO LETOS TŘIKRÁT A RADKA KOCUROVÁ JEN JEDNOU?

CO MĚLA JITKA BOHO LETOS TŘIKRÁT A RADKA KOCUROVÁ JEN JEDNOU?