Magazín Elita

NÁŠ SERIÁL S NÁPADY NA NETRADIČNÍ DÁRKY POKRAČUJE

NÁŠ SERIÁL S NÁPADY NA NETRADIČNÍ DÁRKY POKRAČUJE

... nyní přináší produkty společnosti Epson a Sony. Pod stromečkem určitě každého potěší také elektronika! Holdujete fotografiím a jejich domácímu zpracování? Tisku všeobecně? Tak, prosím, zpozorněte!

Společnost Epson představila v letošním roce hned několik špičkových multifunkčních tiskáren s řadou nových funkcí. Mezi nevýraznější z nich patří služba mobilního tisku Epson Connect nebo zdokonalená technologie tisku fotografií.

Tiskárny Epson pro domácí tisk fotografií

Celou rodinu určitě potěší krásné fotografie. Díky špičkovým tiskárnám od společnosti Epson si je dokonce můžete sami vyhotovit přímo doma. Tiskárna PX660 snadno a rychle tiskne barevné fotografie ve vysokém rozlišení, které dosahují kvality fotografií z laboratoře. Ve fotoalbu potom vydrží v původní podobě až 200 let. Fotky je možné tisknout přímo z paměťové karty, USB klíčů nebo fotoaparátů bez použití počítače. Pokud byste rádi darovali tiskárnu pro mnohostranné využití, můžete sáhnout po mnoha modelech, které nabízejí tisk, skenování a kopírování v jednom. Tyto multifunkční tiskárny zaujmou nejen mnohými funkcemi, ale i krásným designem, navíc ušetří díky samostatným inkoustovým kazetám spoustu peněz, protože vyměňujete vždy pouze spotřebovanou barvu.

Mezi nejlepší z nich patří bezesporu Epson Stylus Photo R3000, která získala prestižní ocenění EISA, a to titul Evropská tiskárna roku
2011-2012. Fototiskárna potěší všechny milovníky rychlého, kvalitního a bezproblémového tisku. Dokáže tisknout v profesionální kvalitě až
do formátu A3+. Přední podávání usnadňuje vkládání Fine Art papíru a snižuje pravděpodobnost jeho poškození. Prostřednictvím 2,5palcového barevného LCD displeje mohou uživatelé snadno sledovat informace o podávání médií a kontrolovat stav zásobníků inkoustu.

Ideálním dárkem mohou být například tiskárny PX730WD nebo PX830FWD. Obě multifunkce jsou určeny všem, kteří to s tiskem fotografií myslí opravdu vážně. Tiskárny totiž využívají fotografický inkoust Claria Photographic Ink, s jehož pomocí jsou vytvářeny vysoce kvalitní fotografie. Inkoust byl speciálně vyvinut jako vhodný doplněk pro digitální zrcadlovky a kompaktní fotoaparáty.

Tiskárna Epson Stylus SX535WD je určena k tisku fotografií a oboustranných dokumentů. Je tak správnou volbou pro ty, kteří chtějí obdarovat celou rodinu. Epson Stylus SX535WD je dokonalým tiskovým řešením pro rušné domácnosti, kterým nabízí rychlé výsledky v profesionální kvalitě. Tiskárna je vybavena i barevným LCD displejem o úhlopříčce 6,3 cm a slotem pro paměťové karty, který umožňuje snadný tisk bez nutnosti použití počítače. Užitečné menu s instrukcemi provede uživatele celým tiskovým procesem, to znamená - již žádné čekání na spuštění systémů počítačů. Tisknout lze přímo z paměťové karty, což je velmi jednoduché a flexibilní řešení.

Všechny tiskárny Epson mají jedinečnou funkci Epson Connect – disponují Wi-Fi připojením, takže může pohodlně tisknout, kopírovat nebo skenovat celá rodina. Díky automatickému nastavení Wi-Fi připojení je konfigurace bezdrátového tisku
u notebooků a počítačů neuvěřitelně jednoduchá. Uživatel nepotřebuje znát nastavení své sítě, ani se připojovat pomocí kabelu USB - tyto tiskárny automaticky vyhledají vhodné nastavení připojení a samy se nakonfigurují. Možnost rychlého
a efektivního tisku, skenování a kopírování kdekoli z domu je k dispozici i pro více uživatelů.

Na začátku listopadu společnost rozšířila svou řadu multifunkčních zařízení Small-in-One. Tato zařízení jsou o 39 procent menší než předchozí modely Epson a díky svým rozměrům, samostatným zásobníkům inkoustu na jednotlivé barvy a řadě uživatelsky přívětivých funkcí tak šetří místo, čas a peníze. Modely SX430W, SX435W, SX235W a SX230 uzavírají řadu Small-in-One a se svým neotřelým designem a minimálními rozměry jsou vhodným doplňkem do každé moderní domácnosti, aniž by zabíraly příliš mnoho místa. Doporučená maloobchodní cena se pohybuje v rozmezí od 1 490 Kč až 1 999 Kč včetně DPH.

Tiskárny Epson jsou proto skvělým řešením pro ty, kteří chtějí na Vánoce překvapit stylovým a praktickým dárkem.

Více informací a další doporučené ceny najdete na www.epson.cz.

Hitem dneška jsou fotorámečky S-Frame

Novými originálními fotorámečky S-Frame od Sony se zavděčíte komukoliv z rodiny. Díky nim si Vy i Vaši blízcí vychutnáte úchvatné zobrazení všech fotografií a zvukových videoklipů v HD kvalitě. Oživte tak svou sbírku fotografií a videí realistickými barvami a detaily. Navíc je k dispozici mnoho možností prezentace. Elegantní design a úchvatné zobrazení všech fotografií si hned každý zamiluje. Doporučená cena: od 1 990 Kč s DPH. Více informací najdete na www.sony.cz.

 

-eso-, zdroj: ConPro, s.r.o.

Fotogalerie
976

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ