Magazín Elita

KŘEST KALENDÁŘE SVĚT DĚTSKÉ FANTAZIE S MICHALEM DAVIDEM A KŘEST NOVÉHO CD 5ANGELS S LUCIÍ BÍLOU

KŘEST KALENDÁŘE SVĚT DĚTSKÉ FANTAZIE S MICHALEM DAVIDEM A KŘEST NOVÉHO CD 5ANGELS S LUCIÍ BÍLOU

Praha 27. října (PROTEXT) - Křest kalendáře o.s. Život dětem Svět dětské fantazie aneb přenesme se s dětmi do pohádky, se uskuteční na podporu projektu SRDCE PRO DĚTI dne 1. 11. 2011 v  Hotelu Iron Gate, Michalská ul. 19, Praha 1.

Významné role křtitele se zhostil skvělý zpěvák a skladatel Michal David. V návaznosti na křest kalendáře se koná ve stejných prostorách křest nového CD dívčí skupiny 5Angels s Lucií Bílou, která se stejně jako Michal David ujala velmi významné a důležité role křtitelky. Dívčí skupina 5Angel je skvělá pěvecká a taneční skupina, která úzce spolupracuje s o.s. Život dětem.

Kalendář otevírá dětem úžasný svět dětské fantazie. Děti dostaly možnost, aby v kalendáři ztvárnily své představy o pohádkách a pohádkových bytostech. Z kalendáře je patrné, do jakého světa se děti ubírají, do světa dobra, splněných přání, a to je krásné zjištění.

V kalendáři se setkáte s dětmi na kouzelném koberci, Alenkou v říši divů, Popelkou, vílou, kouzelníkem a dalšími pohádkovými postavami. Občanské sdružení Život dětem je nesmírně vděčné zdravým dětem, které se se svými rodiči rozhodly touto formou přispět a pomoci těžce nemocným dětem, pro které je výtěžek z prodeje kalendáře určen.

Autorem fotografií je fotograf Petr Šebl, který s dětmi strávil spoustu času a podle dětských představ a přání vybíral pro nafocení jednotlivých scén ta nejrůznější místečka, zákoutí a prostředí, aby se co nejvíce přiblížil dětským představám. S dětmi se pracovalo na Boskovickém zámku, Zámku Židlochovice, řece Svratce, v prostředí Moravského krasu, v Botanické zahradě v Praze a na dalších krásných místech České republiky. Konečné, ale také velmi náročné úpravy fotografií zpracoval grafik, pan Richard Waldhans, kterému se podařilo fotografie převést do „skutečného“ pohádkového prostředí.

Kalendář je možné od 1.11. 2011 zakoupit na webových stránkách http://www.zivotdetem.cz

Usměvavé sluníčko o.s. Život dětem rozdává lásku a radost v nemocnicích, dětských domovech a ústavech pro handicapované děti po celé naší republice již po dobu jedenácti let. Za tuto dobu pomohlo v celkové výši 100 413 116,- Kč. Občanské sdružení Život dětem věří, že díky výtěžku z prodeje nového kalendáře pomůže proměnit dětské slzy v úsměv dalším dětem...

Více informací o činnosti občanského sdružení Život dětem najdete na http://www.zivotdetem.cz

a http://www.facebook.com/www.zivotdetem.cz.


Další články z rubriky

ZACHRAŇME ŠUMAVU ANEB ZPÁTKY KE KOŘENŮM

ZACHRAŇME ŠUMAVU ANEB ZPÁTKY KE KOŘENŮM

PET SUSTAINABILITY COALITION EXPANDUJE DO EVROPY

PET SUSTAINABILITY COALITION EXPANDUJE DO EVROPY

V. ROČNÍK HRANÍ S PETREM KUTHEILEM

V. ROČNÍK HRANÍ S PETREM KUTHEILEM

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ KUBÁNSKÉHO STREET FESTIVALU  VIBES OF HAVANA!

ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ KUBÁNSKÉHO STREET FESTIVALU VIBES OF HAVANA!

EDENRED JAKO PRVNÍ ZAVÁDÍ STRAVENKY A BENEFITY V MOBILU

EDENRED JAKO PRVNÍ ZAVÁDÍ STRAVENKY A BENEFITY V MOBILU

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ