Magazín Elita

NEDÁVNO PLNOLETÁ EWA FARNA TVÁŘÍ NOVÉ PODZIMNÍ KOLEKCE KENVELO

NEDÁVNO PLNOLETÁ EWA FARNA TVÁŘÍ NOVÉ PODZIMNÍ KOLEKCE KENVELO

Oděvní společnost Kenvelo, jeden z lídrů na českém trhu s módou, přichází s novou podzimní kolekcí, která vznikla ve spolupráci s  rockovou hvězdou Ewou Farnou. Kolekce nazvaná „Ewa Farna for Kenvelo“ je inspirována nočním životem, rockovou hudbou a hudebním prostředím, ve kterém se Ewa pohybuje. Kolekce je již v prodeji od poloviny září a vzhledem k její exkluzivitě jsou ceny lehce vyšší, než je standard společnosti. Dostupnost však zůstává zachována.

Kolekce „Ewa Farna for Kenvelo“ je zaměřena především na mladší zákazníky. Osmnáctiletá zpěvačka sama vybírala jednotlivé modely podle svého vkusu a osobitého stylu. Kolekce se zaměřuje na denim zdobený nýty a originálním logem Ewy a tričkách s potisky jejího oblíbeného rockového stylu. Dlouhé vlněné svetry a objemné čepice, do kterých se Ewa doslova zamilovala, přijdou vhod v tomto chladném období. Z barev dominuje černá, tmavě červená, krémově bílá, temně zelená a různé odstíny šedé.

Proč padla volba na Ewu Farnou? „Chtěli jsme našim zákazníkům nabídnout něco nového a hledali osobnost, kterou bychom oslovili ke spolupráci. Volba padla jednoznačně na Ewu. Je to mladá žena, která má vkus a svůj osobitý styl. Okouzlila nás a věříme, že kolekce „Ewa Farna for Kenvelo“ zase okouzlí naše zákazníky,“ říká Stefano Valori, hlavní designér společnosti Kenvelo.

„Kenvelo patřilo k mým oblíbeným značkám už od začátku mé kariéry. Když přišlo oslovení pro spolupráci, měla jsem hned jasnou představu, kudy chci kolekci vést. Rockerský a ležérní styl je mi nejbližší. Tohle oblečení mi dává největší svobodu a chci, aby se tak cítili i ti, kteří moji kolekci budou nosit,“ doplňuje zpěvačka a autorka kolekce Ewa Farna. Image rockerky podtrhuje kontrastní kombinace drsnější kožené bundy a něžné tylové sukně doplněné legínami.

Kenvelo a nový e-shop

Spolupráce s Ewou Farnou není ovšem jedinou novinkou letošního podzimu. Kenvelo také spustilo nové webové stránky, které dají milovníkům módy této značky hned dva důvody k radosti! Nákupy jim totiž ulehčí nový e-shop, kde budou mít možnost si zakoupit modely z kolekce Kenvelo on-line. Druhým důvodem, proč navštívit nový web Kenvelo, je jejich interaktivnost, inovovaný design a propojení se sociálními sítěmi. Nové webové stránky www.kenvelo.com – dobrá adresa pro inspiraci a nákup super oblečení pro dámy, pány i dětičky. Trička od 179 Kč, svetry od 299 Kč, bundy od 499 Kč a džíny od 699 Kč.

Fotogalerie
942 943 944

Další články z rubriky

PROČ NEMÍVAJÍ VÍTĚZKY ČESKÉ MISS HLAD?

PROČ NEMÍVAJÍ VÍTĚZKY ČESKÉ MISS HLAD?

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ