Magazín Elita

SPANILÁ JÍZDA SPYDERŮ HISTORICKOU PRAHOU

SPANILÁ JÍZDA SPYDERŮ HISTORICKOU PRAHOU

Praha 10. června (PROTEXT) - Neobvyklá podívaná se ve středu 8.6.2011 před polednem naskytla Pražanům i návštěvníkům Prahy, když historickým centrem prosvištělo osm tříkolek Can-Am Spyder roadster při návratu ze srazu milovníků těchto překrásných strojů, konaném minulý víkend v italské Erbě.

Za svůj vznik tito krasavci vděčí kanadské firmě BRP, královně drsného světa sněžných skútrů a off-road terénu, trůnící na špičce celosvětového trhu sněžných skútrů (Ski-Doo a Lynx), čtyřkolek (Can-Am), vodních skútrů a sportovních člunů (Sea-Doo), vodních motorů (Evindrude a Johnsson) a motorů Rotax, která vyznává filozofii „uskutečňovat neobyčejné“. A Spyder neobyčejný skutečně je. Z jeho unikátního vzhledu a fantastických jízdních vlastností spadla brada i těm nejnáročnějším a tato jako ze sci-fi vystřižená tříkolka nabitá novými technologiemi se okamžitě stala žádanou novinkou - dokonce tak žádanou, že se na ni od začátku doslova stály fronty: do pořadníku se neváhaly zapsat ani takové hvězdy jako zpěvačka Cher (č. 5) nebo televizní moderátor Jay Leno (č. 1).

Jednatelka společnosti, JUDr. Hana Barnetová, má pro své zákazníky zaručený recept: „Jestli toužíte zažít maximální pocit z jízdy a proniknout k samotné podstatě síly, je pro vás Spyder to pravé ořechové!“

Společnost BCE s.r.o. má tu čest být výhradním dovozcem výrobků BRP - Ski-Doo a Lynx, Can-Am ATV a tříkolek Spyder pro Českou republiku. Nabízí nejen prvotřídní péči o zákazníka a širokou nabídku výrobků mezinárodně uznávané kvality, ale i síť autorizovaných prodejců a servisních středisek, rozmístěných po celém území ČR.

Samozřejmostí je zajištění oprávnění k provozu na pozemních komunikacích ČR u všech modelů, zaškolení, záruční opravy i pozáruční servis. Značka BRP je zárukou nesrovnatelné kvality nabízených výrobků, které jsou výsledkem mnohaletého vývoje a jejichž koncepce je vždy jedinečná a všestranně využitelná - k práci, rekreaci i zábavě.

www.ctyrkolky-bce.cz


Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ