Magazín Elita

CZECHIDM VÍTĚZEM SOUTĚŽE IT PRODUKT ROKU 2011

CZECHIDM VÍTĚZEM SOUTĚŽE IT PRODUKT ROKU 2011

Praha 7. června (PROTEXT) - CzechIdM vítězem soutěže IT produkt roku 2011. Řešení Identity Managementu CzechIdM, vyvíjené společností BCV solutions s.r.o. vyhrálo druhé kolo soutěže IT produkt roku 2011 v kategorii "Podnikový software" a míří tak do finále.

O produktu CzechIdM

Identity Manager CzechIdM zajišťuje kompletní řešení správy uživatelských účtů pro středně velké firmy, instituce státní správy a zdravotnická zařízení a to bez nutnosti placení za licence. Toto řešení se tak stává dostupnější alternativou k již existujícím produktům společností Oracle, IBM či Novell.

CzechIdM je systém, který spravuje uživatelské účty a jejich vztah k jednotlivým aplikacím a datům. Jeho nasazení do provozu je pro zákazníky velmi snadné, protože není třeba cokoliv instalovat v koncových systémech.

Hlavním přínosem pro zákazníky je automatizace procesů správy uživatelských účtů a z toho plynoucí větší bezpečnost a auditovatelnost prostředí.

"Ocenění IT produkt roku jen potvrzuje správnost našeho úsilí investovaného do vývoje řešení. CzechIdM poskytuje maximum přínosů centralizované správy identit využitelné v českém prostředí a přitom jsou licence poskytovány zdarma. Proti jiným komerčním řešením na trhu platíte pouze práci našich odborných konzultantů a to v předem stanoveném rozsahu a kvalitě.“ říká Lukáš Cirkva, obchodní ředitel společnosti.

Komplexní informace o CzechIdM, principech implementace, o tom proč se za licence neplatí a mnohé další naleznete na webových stránkách http://www.czechidm.cz/.

O soutěži IT produkt roku

Hlavním cílem soutěže IT produkt roku je poukázat na produkty z oblasti informačních a komunikačních technologií, které disponující takovými vlastnostmi, jež je významným způsobem odlišují od konkurence ve stejné kategorii. Při hodnocení je pak důraz kladen i na přínosy produktu pro zákazníka.

O společnosti BCV solutions

BCV solutions s.r.o. je rychle se rozvíjející česká společnost poskytující IT řešení a služby. Na trhu působí od roku 2008.

Konzultanti společnosti se v posledních 5 letech účastnili implementací Identity Managementu pro firmy ČD Cargo a.s., ČEZ ICT Services a.s., Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, UniCredit leasing a.s., Západočeskou Univerzitu a další.

http://www.bcvsolutions.eu


Další články z rubriky

KOLIK STOJÍ ŠATY PRO MODERÁTORKU FINÁLE SOUTĚŽE MUŽ ROKU 2018?

KOLIK STOJÍ ŠATY PRO MODERÁTORKU FINÁLE SOUTĚŽE MUŽ ROKU 2018?

DRAMA NA PÓDIU: BUBENÍKA MUSELA ODVÉZT ZÁCHRANKA PŘÍMO Z PÓDIA!

DRAMA NA PÓDIU: BUBENÍKA MUSELA ODVÉZT ZÁCHRANKA PŘÍMO Z PÓDIA!

MIKOLAS JOSEF VYVRÁTIL NĚKTERÉ NEPRAVDY O JEHO ORIENTACI!

MIKOLAS JOSEF VYVRÁTIL NĚKTERÉ NEPRAVDY O JEHO ORIENTACI!

TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA V ŘECKU PŘEDVEDLA SVÉ PŘÍRODNÍ ČTYŘKY

TŘETÍ NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA V ŘECKU PŘEDVEDLA SVÉ PŘÍRODNÍ ČTYŘKY

ROMAN TOMEŠ MÁ NOVÝ KLIP, JEHO KMOTROU SE STALA  LUCIE BÍLÁ

ROMAN TOMEŠ MÁ NOVÝ KLIP, JEHO KMOTROU SE STALA LUCIE BÍLÁ

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ