Magazín Elita

NOSTE KVĚTY NA SVÉ TVÁŘI - BIO KOSMETIKA ZUII

NOSTE KVĚTY NA SVÉ TVÁŘI  - BIO KOSMETIKA ZUII

Nová australská kosmetická značka Zuii Organic uvádí na náš trh krášlící výrobky, které jsou jedinečné ve svém složení, a které bylo dříve možné vytvořit pouze z chemických látek. Chrání pleť a zlepšuje její zdraví, z 95 procent ji tvoří pudry z květin a jejich výtažky.

Dekorativní kosmetika Zuii Organic neobsahuje žádné chemické látky, zachycuje podstatu přírodní bio kosmetiky a přírody samotné. Zákaznice zejména ocení kvalitu a jemnost s jakou Zuii nejen vyživuje pleť, chrání ji, zlepšuje její zdraví a zároveň vytváří přirozený mladistvý vzhled zářící vitalitou.

Zuii Organic je vytvářena s přínosy organických rostlinných složek, esenciálních olejů, vitamínů a minerálů. Obsahuje lístky a pupeny rostlin, jakými jsou damašská růže – bohatá na vitamín C a známá tím, že dokáže zhojit poškozenou pojivovou tkáň, vyléčit akné, lupénku nebo ekzém, heřmánek – jedna z nejstarších léčivých bylin, která zklidňuje, léčí a působí protizánětlivě, jasmín – zklidňuje, povzbuzuje a regeneruje poškozenou tkáň, olej z pelargónie – uvolňuje ucpané póry, čistí pleť a má protizánětlivé účinky, přeslička – známá svými zklidňujícími a regeneračními účinky i schopností dodávat pružnost a stahovat póry, olej z jojoby a aloe vera – obsahuje vitamíny B1, B2 a B6, vápník a draslík a je známý svými hydratačními a zklidňujícím vlastnostmi.

Mezi nejoblíbenější produkty patří Bio certifikovaný hydratační Flora make-up se středním krytím. Obsahuje heřmánek s protizánětlivými účinky a aloe vera známou hojivými a zklidňujícími účinky. Dále vitamín E pro hydrataci a redukci jemných linek a vitamín C, který zajišťuje antioxidační účinky. Cena (vč. DPH) je 895 Kč.

Barevný balzám na rty Zuii Organic Flora Lip dodává rtům vysoký lesk. Díky jedinečné kombinaci certifikovaných organických složek jako je růže, aloe vera nebo včelí vosk zajistí hydrataci a výživu suchých a popraskaných rtů. Navíc je obohacen o vitamíny E a C. Cena (vč. DPH) je 495 Kč.

Oční stíny Zuii Organic z růže, heřmánku a jasmínu obohacené o přírodní vitamíny a minerály tvoří jemnou a rafinovanou barevnou paletu, která zklidňuje a vyživuje oční víčka. Třpytivé oční stíny jsou vhodné pro každého bez ohledu na věk. Cena (vč. DPH) je 395 Kč.

Zdroj: ConPro

Fotogalerie
702 703 704

Další články z rubriky

KAROLINA NEUVIRTHOVÁ GUDASOVÁ BUDE PODRUHÉ MAMINKOU

KAROLINA NEUVIRTHOVÁ GUDASOVÁ BUDE PODRUHÉ MAMINKOU

KOREJCI ZBOŽŇUJÍ ĎÁBELSKÉHO MEFISTA!

KOREJCI ZBOŽŇUJÍ ĎÁBELSKÉHO MEFISTA!

VE ŠVANDOVĚ DIVADLE UŽ BALÍ KUFRY. HRÁT BUDOU VE SPOJENÝCH STÁTECH

VE ŠVANDOVĚ DIVADLE UŽ BALÍ KUFRY. HRÁT BUDOU VE SPOJENÝCH STÁTECH

MARTIN PÍSAŘÍK SE VYDAL NA BLÍZKÝ VÝCHOD

MARTIN PÍSAŘÍK SE VYDAL NA BLÍZKÝ VÝCHOD

CO SVEDLO DOHROMADY MARTINA PÍSAŘÍKA A DAKARSKOU ZÁVODNICI OLGU ROUČKOVOU?

CO SVEDLO DOHROMADY MARTINA PÍSAŘÍKA A DAKARSKOU ZÁVODNICI OLGU ROUČKOVOU?

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ