Magazín Elita

NOVÁ FRAPPUCCINA VE STARBUCKS

NOVÁ FRAPPUCCINA VE STARBUCKS

Rádi objevujete stále něco nového a hlavně fantasticky dobrého? Nový koncept nápojů Frappuccino v kavárnách Starbucks nabízí od tohoto týdne tisíce nových způsobů pro jejich přípravu dle individuálních přání zákazníků, kdy si mají možnost vytvořit si svůj vlastní nápoj dle preferovaných chutí.

Na výběr jsou různé druhy mléka (nabídka zahrnuje také nízkotučné mléko), vybrat si lze intenzitu kávy a rozhodnout se pro různé druhy sirupů, polev či posypů, stejně jako to dělají se svými oblíbenými nápoji na bázi espressa.  Baristé mohou vyhovět i požadavkům zákazníků na lehké či dietní variace nápoje, těm, kteří hledají nízkokalorickou variantu, bude určitě vyhovovat sirup bez přídavku cukru.  Letní nabídka kaváren Starbucks začíná 3. května a poběží po celé letní období.

„Možnost objednat si nápoj, tak jak jej opravdu máte rádi, byla pro Starbucks vždy velmi důležitá. Právě individuální přístup přispívá k jedinečnému zážitku v našich kavárnách,” uvedl na tiskové konferenci Erik Zlámal, District Manager společnosti Starbucks pro Českou republiku a dodal „nová Frappuccina v tomto ohledu nejsou výjimkou. Tento nápoj je nyní 100% přizpůsobitelný zákazníkovi, s tím že obdržíte kvalitu, kterou ve Starbucks očekáváte.”

Mezi tisíce nových kombinací nápojů Frappuccino patří například tyto příchutě. Jako jedničku při předvedení a ochutnávce zařadili přítomní novináři hlavně Extra Coffee Caramel Frappuccino® Blended Beverage - Káva Frappuccino®  Roast s karamelovým sirupem a plnotučným mlékem. To vše umixované s ledem a ozdobené šlehačkou s karamelovou polevou.  Dále doporučujeme Mocha Light Frappuccino® Blended Beverage - S pouze 100, 150 a 200 kaloriemi u velikosti Tall, Grande a Venti. Tento nabízený nápoj je lahodnou kombinaci čokolády a kávy Starbucks Frappuccino® Roast s nízkotučným mlékem. Vše je umixované s ledem.  Nápoj připraven z jahodového sirupu a sójového mléka, umixovaného s ledem a navrchu ozdoben lahodnou šlehačkou.Soy Strawberries & Cream Frappuccino® Blended Beverage si musíte určitě také dopřát.

Kavárny do prodeje uvádějí i novou zrnkovou kávu Bali a letní kolekci hrnků a termohrnků.

Starbucks pro letní období představuje novou zrnkovou kávu Bali. Tato káva je pěstovaná malofarmáři v srdci horské oblasti ostrova Bali, která se pyšní smaragdově zelenými zálivy a horkými písečnými plážemi. Káva z Bali nám nabízí plnou chuť s nízkou kyselostí a s bylinnými tóny jako ostatní indonéské kávy, ale navíc s příchutí čokolády.

Během léta si zákazníci v kavárnách Starbucks budou moci pochutnat také na jahodovém cheesecaku, který je tradičním sýrovo-smetanovým dortem pokrytým jahodami a ovocnou polevou.

Letní kolekce hrnků a termohrnků hraje svěžími barvami a využívá motivy regionu a kávy Bali. Z nich bude káva chutnat dvojnásob.

Zdroj: Best Communications

Fotogalerie
656 657 658

Další články z rubriky

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

MISS ŠIŠKOVÁ SE FOTILA S JEZDCE F1 ROMAINEM GROSJEANEM

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

JEZDCI F1 MUSÍ NEZBYTNĚ DODRŽOVAT PITNÝ, COŽ UŽ VÍ I VÍTĚZKY ČESKÉ MISS

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

VE VELKOFILMU JAN ŽIŽKA SE POTKAJÍ HERCI ZE TŘÍ KONTINENTŮ

BATIST NEJ SESTŘIČKA  JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

BATIST NEJ SESTŘIČKA JE IVANA LELKESOVÁ SI ZAHRAJE V SERIÁLU MODRÝ KÓD

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ZPĚVÁK JAKUB VAŇAS ŠEL ZA HUDBOU PO SVÉM

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ