Magazín Elita

JARO VE VŮNI ENERGETICKÉ AROMATERAPIE HANNA MARIA THERAPY

Zakladatelka značky (na trhu od r. 2000) HANNA MARIA THERAPY paní Hana Tomášková se zabývá sestavováním 100% čistých esenciálních olejů pro vyvážení životní energie.

V nabídce je ČAKRÁRNÍ ŘADA, aromaterapeutické oleje a rozprašovače, KIDS LINE řada, vůně pro děti doplněné o čaje dle čínského principu pěti elementů, nová levandulová kosmetika bez parabenů, parfém MAGIC OF NATURE inspirovaný českou krajinou, aromalampy a jiné produkty, které vznikají nejen v Čechách, ale také ve Francii, Švýcarsku a Anglii.
Společnost se zabývá vlivem vůní na psychiku člověka a díky relaxačním a léčebným účinkům rostlinných výtažků, několik výrobků získalo v roce 2006 a 07 cenu dobré kvality na veletrhu BEAUTY EXPO. Další činností je rovněž provoňování prostor od komečních institucí až po soukromá zařízení. Veškeré produkty jsou na čistě přírodní rostlinné bázi a jsou vyvíjeny velmi dlouhou dobu, aby splnily nároky i nejnáročnější klientely.
Zejména pro naše nejmenší na sezónu JARO/ LÉTO 2011 se doporučují následující produkty. Všechny lze odvážně nazvat hity roku.
Vysoce účinný REPELENTNÍ NÁRAMEK PROTI HMYZU - patentovaná novinka pro děti i dospělé (na cesty do přírody, zahraničí), dětská BIO opalovací kosmetika s vysokým a velmi vysokým ochranným faktorem - na čistě přírodní bázi i pro velmi citlivou pleť, BIO kosmetika pro děti a novinka letošního jara - levandulová kosmetika bez parabenů. Dále terapeutické karty a mandaly (malý typ jako podložka pod nápoj nebo velká v podobě obrázku do pokoje).
Voňavá domácnost: výrobky k neutralizaci pachů v kuchyni, botníku, lednice aj., vyznačující se vysokou kvalitou zpracování s obsahem kvalitních parfémových či rostlinných složek. Nově od dubna 2011 jsou v nabídce dětské omalovánky a pexeso s esoterickou tematikou. Z prodeje každého výrobku se věnuje 1Kč občanskému sdružení

MOST K UMĚNÍ.

Na závěr dvě pozvánky:

Připojte se s rodinou na 2km EKO procházku v rámci MARATONSKÉHO VÍKENDU pořádaného 7. – 8. května 2011 v Praze.

Od září 2011 jsou připravovány v Praze vzdělávací semináře pro děti s AROMATERAPIÍ a ARTETERAPIÍ s názvem "Pojďme si hrát se sluníčkem" (info na vyžádání).

Více informací naleznete na webu www.HANNAMARIA.CZ


Další články z rubriky

JANEK LEDECKÝ DOKÁŽE Z LIDÍ VYMÁČKNOUT, CO POTŘEBUJE!!!

JANEK LEDECKÝ DOKÁŽE Z LIDÍ VYMÁČKNOUT, CO POTŘEBUJE!!!

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

V BRNĚ BYL NA FESTIVALU LIFE! POKOŘEN LOŇSKÝ TANEČNÍ REKORD

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUŽ ROKU A BATIST NEJ SESTŘIČKA POKŘTILI SVÉ KALENDÁŘE

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

MUZIKÁLOVÁ HEREČKA ANETA VRZALOVÁ PORODILA, ZHUBLA A UŽ JE OPĚT NA PÓDIU

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ  ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO

TOMU SE NEDÁ UVĚŘIT! NEJKRÁSNĚJŠÍ ČEŠKA ROKU 2013 PŘIVEDE ZA 4 MĚSÍCE NA SVĚT MIMINKO