Magazín Elita

JARO VE VŮNI ENERGETICKÉ AROMATERAPIE HANNA MARIA THERAPY

Zakladatelka značky (na trhu od r. 2000) HANNA MARIA THERAPY paní Hana Tomášková se zabývá sestavováním 100% čistých esenciálních olejů pro vyvážení životní energie.

V nabídce je ČAKRÁRNÍ ŘADA, aromaterapeutické oleje a rozprašovače, KIDS LINE řada, vůně pro děti doplněné o čaje dle čínského principu pěti elementů, nová levandulová kosmetika bez parabenů, parfém MAGIC OF NATURE inspirovaný českou krajinou, aromalampy a jiné produkty, které vznikají nejen v Čechách, ale také ve Francii, Švýcarsku a Anglii.
Společnost se zabývá vlivem vůní na psychiku člověka a díky relaxačním a léčebným účinkům rostlinných výtažků, několik výrobků získalo v roce 2006 a 07 cenu dobré kvality na veletrhu BEAUTY EXPO. Další činností je rovněž provoňování prostor od komečních institucí až po soukromá zařízení. Veškeré produkty jsou na čistě přírodní rostlinné bázi a jsou vyvíjeny velmi dlouhou dobu, aby splnily nároky i nejnáročnější klientely.
Zejména pro naše nejmenší na sezónu JARO/ LÉTO 2011 se doporučují následující produkty. Všechny lze odvážně nazvat hity roku.
Vysoce účinný REPELENTNÍ NÁRAMEK PROTI HMYZU - patentovaná novinka pro děti i dospělé (na cesty do přírody, zahraničí), dětská BIO opalovací kosmetika s vysokým a velmi vysokým ochranným faktorem - na čistě přírodní bázi i pro velmi citlivou pleť, BIO kosmetika pro děti a novinka letošního jara - levandulová kosmetika bez parabenů. Dále terapeutické karty a mandaly (malý typ jako podložka pod nápoj nebo velká v podobě obrázku do pokoje).
Voňavá domácnost: výrobky k neutralizaci pachů v kuchyni, botníku, lednice aj., vyznačující se vysokou kvalitou zpracování s obsahem kvalitních parfémových či rostlinných složek. Nově od dubna 2011 jsou v nabídce dětské omalovánky a pexeso s esoterickou tematikou. Z prodeje každého výrobku se věnuje 1Kč občanskému sdružení

MOST K UMĚNÍ.

Na závěr dvě pozvánky:

Připojte se s rodinou na 2km EKO procházku v rámci MARATONSKÉHO VÍKENDU pořádaného 7. – 8. května 2011 v Praze.

Od září 2011 jsou připravovány v Praze vzdělávací semináře pro děti s AROMATERAPIÍ a ARTETERAPIÍ s názvem "Pojďme si hrát se sluníčkem" (info na vyžádání).

Více informací naleznete na webu www.HANNAMARIA.CZ


Další články z rubriky

Sedm statečných jde do boje! Kdo pojede na Eurovizi?

Sedm statečných jde do boje! Kdo pojede na Eurovizi?

Herečka Kristýna Janáčková je vytrvalá, dokázala si splnit dětský sen!

Herečka Kristýna Janáčková je vytrvalá, dokázala si splnit dětský sen!

Dva naháči gratulovali Randové a Šinkorové k narozeninám…

Dva naháči gratulovali Randové a Šinkorové k narozeninám…

Večerníček je nejstarší českou televizní znělkou!

Večerníček je nejstarší českou televizní znělkou!

Petra Hřebíčková dokázala obě svá těhotenství skvěle skrývat

Petra Hřebíčková dokázala obě svá těhotenství skvěle skrývat

MALUMA V PRAZE

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM