Magazín Elita

ZDRAVÉ A KOMFORTNÍ VAŘENÍ S NOVINKAMI SPOLEČNOSTI ETA

ZDRAVÉ A KOMFORTNÍ VAŘENÍ S NOVINKAMI SPOLEČNOSTI ETA

Společnost ETA a.s., tradiční česká značka malých domácích spotřebičů uvádí na jaře dvě novinky pro šetrné a zdravé vaření – kuchyňské nádobí ETA ELIT line a Elektrický tlakový hrnec ETA 3v1. Nádobí ELIT line nabízí řadu vlastností, díky kterým si jej oblíbí celá rodina. Neocenitelný je zejména kvalitní a odolný materiál, úspora času, minimální údržba, zdravé vaření s minimálním množstvím tuku a v neposlední řadě moderní a elegantní design.

Elektrický multifunkční tlakový hrnec zastoupí nejen vaření pod tlakem, ale také rýžovar a hrnec pro pomalé vaření, který si v současné době získává stále větší oblibu. Nové designové nádobí ETA ELIT line a elektrický tlakový hrnec 3v1 do každé kuchyně

 

Kuchyňské nádobí ETA ELIT line

Vaření s novým designovým nádobím ETA ELIT line se stane každodenní radostí díky jeho výborným vlastnostem – je vysoce odolné proti poškrábání a oděru, velmi snadno se udržuje a šetří čas i energii strávenou u vaření. Nepřilnavý a vysoce kvalitní třívrstvý povrch PlusTek nádobí chrání, díky čemuž se jídlo nepřipaluje a lze jej vařit s minimálním množstvím tuků. Rychlá příprava zdravých a chutných pokrmů poskytne tělu spoustu vitamínů, jídlo si navíc uchová svůj svěží vzhled a chuť.

Nádobí ETA ELIT line v atraktivním černošedém designu a v  jednoduchých tvarech se hodí do jakékoliv barevně laděné kuchyně. V portfoliu nabízí široký výběr nádobí - pánve WOK, rendlík či hrnce s poklicí či pánve různých rozměrů. Lze si zakoupit buď celou sadu, nebo jednotlivé kusy nádobí přesně podle toho, co budete v kuchyni nejvíce používat. Nádobí je určeno pro každodenní užití a je vhodné na všechny zdroje tepla – plyn, elektřinu, halogen i sklokeramické desky. Cena jednotlivých kusů se pohybuje od 499 Kč do 1 199 Kč. Jsou  k dostání ve všech značkových prodejnách ETA, na e-shopu společnosti nebo u vybraných prodejců.

 

Elektrický tlakový hrnec ETA 3v1

Elektrický tlakový hrnec ETA 3v1 je opravdu multifunkční – nabízí 9 programů vaření na rýži, zeleninu, polévky, drůbež, koleno, ryby, luštěniny, ohřev a volbu vaření. Nepřilnavý povrch nádoby umožňuje vaření za použití minimálního množství tuků a bez rizika připálení. Šetří i místo – v jednom hrnci najdete zároveň rýžovar, tlakový hrnec a revoluční pomalý hrnec. V čem vlastně vězí kouzlo pomalého vaření? Jídlo díky němu získává na kvalitě a výraznější chuti, přestože se připravuje pouze s malým množstvím koření, soli a bez tuku, což přijde vhod například při přípravě masových vývarů či při dietách. Největší výhodou vaření v elektrickém tlakovém hrnci je úspora času při vaření a nízká spotřeba elektrické energie. „Vaření ocení zaměstnané ženy, muži, maminky s malými dětmi či ženy v domácnosti. Skvělým pomocníkem se stane také na chatách a chalupách“, dodává Kateřina Prantlová, PR manažerka společnosti ETA. V multifunkčním hrnci s optimální kapacitou 5 litrů, možností nastavení doby vaření a odložení startu, funkcí udržování teploty jídla, lze také péct. Přestože nabízí mnoho funkcí, ovládání je jednoduché a intuitivní. Podsvícený displej přináší komfortní nastavení funkcí a sledování stavu vaření. Díky nerezovému elegantnímu designu se stane atraktivním pomocníkem kuchyně. K dostání bude od poloviny května ve všech značkových prodejnách ETA, na e-shopu společnosti nebo u vybraných prodejců za doporučenou cenu 2 999 Kč.

Více informací naleznete na www.eta.cz.

Zdroj: ConPro

Fotogalerie
633 634 635

Další články z rubriky

Už se opět hledá BATIST Nej sestřička

Už se opět hledá BATIST Nej sestřička

Koncert pro 10 milionů přivítá Matěje Rupperta i Michala Dvořáka

Koncert pro 10 milionů přivítá Matěje Rupperta i Michala Dvořáka

Pojďme porazit COVID-19 pohybem! Posílejte svá videa a vyhrajte super ceny

Pojďme porazit COVID-19 pohybem! Posílejte svá videa a vyhrajte super ceny

Švandovo divadlo šije roušky. Pomohou prodavačkám i zdravotníkům

Švandovo divadlo šije roušky. Pomohou prodavačkám i zdravotníkům

Kazma vydělal nemocným přes 6 miliónů!

Kazma vydělal nemocným přes 6 miliónů!

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM