Magazín Elita

BOHEMIA SEKT NA THE LONDON INTERNATIONAL WINE TRADE

BOHEMIA SEKT NA THE LONDON INTERNATIONAL WINE  TRADE

Společnost BOHEMIA SEKT představila ve dnech 18. až 20. května sekty Bohemia Sekt, tichá vína značek Víno Mikulov, Habánské sklepy, Chateau Bzenec a Vinařství Pavlov a destiláty Pražká vodka a Fernet Black Widow na mezinárodním veletrhu The London International Wine Fair 2009.  

K prezentaci na výstavě se vyjádřila přímo z Londýna manažerka exportu společnosti BOHEMIA SEKT paní ing. Libuše Poskočilová. „Velkou Británii vidíme jako perspektivní trh s velkým odbytovým potenciálem pro naše  šumivá a klidná vína, řekla ing. Libuše Poskočilová, exportní manažerka BOHEMIA SEKTU. „Proto jsme rádi přijali nabídku Vinařského fondu k účasti ve společné expozici České republiky na tomto prestižním veletrhu. Letos společnost v Londýně vystavuje již počtvrté.“ <P >Nejvýznamnější výrobce sektů v České republice, který zaujímá více než 70 % podíl českého trhu sektů,  neustále posiluje své pozice silného hráče a to nejen na českém trhu, ale své stabilní postavení si udržuje v celém středoevropském regionu. Svoje produkty vyváží do 15 zemí světa. <P >http://www.londonwinefair.com/

Foto z expozice, uprostřed - ing. Libuše Poskočilová, exportní manažerka BOHEMIA SEKTu, vpravo – Tomáš Brůha, hlavní sommelier společnosti BOHEMIA SEKT a účastník letošního mistrovství světa sommelierů v Chile.


Další články z rubriky

Nejkrásnější cage girl Česka je Klára Tomanová.  Jde opravdu po Vémolovi?

Nejkrásnější cage girl Česka je Klára Tomanová. Jde opravdu po Vémolovi?

Jaroslava Stránská se v jediné hře vyřádí ve třech rolích

Jaroslava Stránská se v jediné hře vyřádí ve třech rolích

Retro dědci pokřtili klip Hlídač krav

Retro dědci pokřtili klip Hlídač krav

Aneta Krejčíková si musela vstup na tento svět vybojovat

Aneta Krejčíková si musela vstup na tento svět vybojovat

Staré dobré časy  - RETRO je fakt in!

Staré dobré časy - RETRO je fakt in!

MALUMA V PRAZE

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM