Magazín Elita

Magazín

QIK PŘINÁŠÍ NOVÉ VIDEO APLIKACE PRO IPHONE

Lucembursko 23. března (PROTEXT/Businesswire) - Qik, software pro mobilní video, který nedávno získala firma Skype, přináší novou aplikaci pro iPhone s názvem Qik Video Connect. Nová aplikace umožňuje jednotlivcům zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou prostřednictvím video hovorů, zasílání video zpráv a sdílení videa.

AL WAHDA EXPRESS GROUP INTEGRUJE JMÉNA DOMÉNY .TEL DO ONLINE REKLAMNÍCH ŘEŠENÍ

Londýn 22. března (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Telnic Limited ( http://telnic.tel, provozovatel registru domény nejvyšší úrovně (TLD) .tel, dnes oznámila, že skupina firem Al Wahda Express Group (AWE - http://www.awe.ae) bude svým zákazníkům poskytovat domény .tel jako součást integrovaného online marketingového řešení.

PŘICHÁZÍ CEBELIA - NOVÁ ŘADA VÝROBKŮ PRO BEZBOLESTNOU PÉČI PO PLASTICKÝCH ZÁKROCÍCH

PŘICHÁZÍ CEBELIA - NOVÁ ŘADA VÝROBKŮ PRO BEZBOLESTNOU PÉČI PO PLASTICKÝCH ZÁKROCÍCH

Praha 23. března (PROTEXT) - Laboratoires D´Anjou je společnost, která nově vstoupila na český trh a v letošním roce přináší do Čech první řadu výrobků. Její obchodní aktivity v České republice probíhají prostřednictvím české farmaceutické společnosti ARDEZ Pharma, spol. s r.o.

SANEP: ČEŠI MAJÍ NADÁLE DŮVĚRU V JADERNÉ ELEKTRÁRNY, ALE SOUHLASÍ S OVĚŘENÍM JEJICH BEZPEČNOSTI

SANEP: ČEŠI MAJÍ NADÁLE DŮVĚRU V JADERNÉ ELEKTRÁRNY, ALE SOUHLASÍ S OVĚŘENÍM JEJICH BEZPEČNOSTI

Praha 22. března (PROTEXT) - Havárie japonské jaderné elektrárny Fukušima rozpoutala celosvětovou diskusi a mnohdy i hysterii v otázce využívání atomové energie. Jak však ukazuje exkluzivní průzkum společnosti SANEP, Češi ve většině z jaderné energetiky nemají obavy a považují jaderné elektrárny Temelín a Dukovany za bezpečné.

SE SLUŽBOU GOOGLE ANALYTICS MŮŽETE MĚŘIT A ZPENĚŽIT SVOJI DOMÉNU .TEL

Londýn (Británie) 17. března (PROTEXT/PRNewswire) - Po přidání Google(TM) AdSense a umožnění obrázkové reklamy v doménách .tel, společnost Telnic Limited (http://telnic.tel, operátor registru domény .tel, dnes oznámila, že všichni vlastníci domén .tel mohou nyní integrovat službu Google Analytics s cílem měřit a zhodnotit výkon svých jmen .tel.

NA FACEBOOKU LZE KONEČNĚ OBCHODOVAT! ZDARMA.

České Budějovice 14. března (PROTEXT) - Pomocí aplikace Click4Webstore.com lze na Facebooku založit a provozovat vlastní internetový obchod. Zdarma.

NETDIRECT ZPŘÍSTUPNIL PŘIPNUTÉ WEBY, NOVINKU IE 9, STATISÍCŮM UŽIVATELŮ INTERNETU

NETDIRECT ZPŘÍSTUPNIL PŘIPNUTÉ WEBY, NOVINKU IE 9, STATISÍCŮM UŽIVATELŮ INTERNETU

Ostrava 15. března (PROTEXT) - NetDirect s.r.o. jako první dodavatel e-shop systémů v ČR připravil svá řešení na novinku Pinned Sites neboli "připnuté weby" od Microsoftu. Tato funkce Internet Exploreru 9 umožňuje uživatelům Windows 7 mít oblíbené weby "připnuté" na hlavním panelu, stejně jako různé aplikace.

KENOVO PŮL STOLETÍ A ŠŤASTNÝ NÁVRAT K BARBIE®

KENOVO PŮL STOLETÍ A ŠŤASTNÝ NÁVRAT K BARBIE®

Jmenuji se Ken Carson, znáte mě však spíše jen pod mým křestním jménem Ken®. Přesně před měsícem se ke mně opět vrátila po dlouhém odloučení Barbie® , naštěstí totiž pochopila, že ten pravý pro ni mohu být jen já a tak opět tvoříme pár. Tuto žhavou novinku jsme společně oznámili na setkání u voňavé kávy ve společnosti našich obdivovatelů i příznivců. S Barbie® jsem se poprvé setkal v roce 1961 na scéně naší první televizní show.

ANKETA BRNO TOP 100: KDO HÝBE BRNEM? * 9. ROČNÍK

ANKETA BRNO TOP 100: KDO HÝBE BRNEM? * 9. ROČNÍK

Již po deváté vyhlašuje časopis Brno Business anketu BRNO TOP 100, nad akcí převzal záštitu primátor statutárního města Brna, pan Roman Onderka. Široká veřejnost může nominovat své kandidáty v kategoriích Osobnosti a Firmy, a to pouze formou elektronického anketního lístku na internetových stránkách http://www.BrnoTOP100.cz od 7.3. do 17.4. 2011.

CO SE TO DĚJE V ZÁKULISÍ NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH PRAŽSKÝCH SCÉN?

Přijde Praha definitivně o repertoárová divadla s tradicí, kterými jsou Národní divadlo, Státní opera Praha a Hudební divadlo Karlín? Uvědomují si odpovědní politici, že rozhodnutí prostá názorů odborné veřejnosti poškodí scény samotné, diváky, ale i společnost?

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM