Magazín Elita

Magazín

V POŘADÍ 50. FILM PARTY, TENTOKRÁT K FILMU VŠEMOCNÝ

V POŘADÍ 50. FILM PARTY, TENTOKRÁT K FILMU VŠEMOCNÝ

Ve čtvrtek 31. března proběhla v jednom pražském klubu jubilejní 50. Film párty k filmu „Všemocný“, který do našich kin uvádí společnost Hollywood Classic Entertainment. Výjimečnou událost ve velkém stylu si nenechalo ujít mnoho známých osobností z českého showbusinessu.

SPOLEČNOST TELNIC OZNAMUJE UVOLNĚNÍ DVOJZNAKOVÝCH A RYZE ČÍSELNÝCH NÁZVŮ DOMÉN .tel

Londýn 31. března (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Telnic Limited http://telnic.tel, operátor registru domény nejvyšší úrovně (TLD) .tel, dnes oznámila, že datum zahájení pro nadcházející uvolnění krátkých (dvojznakových) a ryze číselných názvů pro domény .tel je 1. června 2011.

SEZNAM.CZ JE NYNÍ VLASTNÍKEM STREAM.CZ

SEZNAM.CZ JE NYNÍ VLASTNÍKEM STREAM.CZ

Česká portálová jednička Seznam.cz je nově 100% vlastníkem internetové televize Stream.cz. Miloš Petana (jednatel a 50% vlastník Global Inspiration, která provozuje Stream.cz) se dohodl na podmínkách převodu svého vlastnického podílu na Seznam.cz.

STANOVISKO SPOLEČNOSTI GRAFTON RECRUITMENT S.R.O. K POVINNOSTI POJIŠTĚNÍ AGENTURY PROTI ÚPADKU

STANOVISKO SPOLEČNOSTI GRAFTON RECRUITMENT S.R.O. K POVINNOSTI POJIŠTĚNÍ AGENTURY PROTI ÚPADKU

Praha 23. března (PROTEXT) - Společnost Grafton Recruitment s.r.o. působí na trhu v České republice od roku 1994 a po celou dobu své činnosti přiděluje svým klientům agenturní zaměstnance. Naše agentura za posledních 10 let přidělila 48 385 agenturních zaměstnanců k více než 400 klientům po celé České republice.

QIK PŘINÁŠÍ NOVÉ VIDEO APLIKACE PRO IPHONE

Lucembursko 23. března (PROTEXT/Businesswire) - Qik, software pro mobilní video, který nedávno získala firma Skype, přináší novou aplikaci pro iPhone s názvem Qik Video Connect. Nová aplikace umožňuje jednotlivcům zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou prostřednictvím video hovorů, zasílání video zpráv a sdílení videa.

AL WAHDA EXPRESS GROUP INTEGRUJE JMÉNA DOMÉNY .TEL DO ONLINE REKLAMNÍCH ŘEŠENÍ

Londýn 22. března (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost Telnic Limited ( http://telnic.tel, provozovatel registru domény nejvyšší úrovně (TLD) .tel, dnes oznámila, že skupina firem Al Wahda Express Group (AWE - http://www.awe.ae) bude svým zákazníkům poskytovat domény .tel jako součást integrovaného online marketingového řešení.

PŘICHÁZÍ CEBELIA - NOVÁ ŘADA VÝROBKŮ PRO BEZBOLESTNOU PÉČI PO PLASTICKÝCH ZÁKROCÍCH

PŘICHÁZÍ CEBELIA - NOVÁ ŘADA VÝROBKŮ PRO BEZBOLESTNOU PÉČI PO PLASTICKÝCH ZÁKROCÍCH

Praha 23. března (PROTEXT) - Laboratoires D´Anjou je společnost, která nově vstoupila na český trh a v letošním roce přináší do Čech první řadu výrobků. Její obchodní aktivity v České republice probíhají prostřednictvím české farmaceutické společnosti ARDEZ Pharma, spol. s r.o.

SANEP: ČEŠI MAJÍ NADÁLE DŮVĚRU V JADERNÉ ELEKTRÁRNY, ALE SOUHLASÍ S OVĚŘENÍM JEJICH BEZPEČNOSTI

SANEP: ČEŠI MAJÍ NADÁLE DŮVĚRU V JADERNÉ ELEKTRÁRNY, ALE SOUHLASÍ S OVĚŘENÍM JEJICH BEZPEČNOSTI

Praha 22. března (PROTEXT) - Havárie japonské jaderné elektrárny Fukušima rozpoutala celosvětovou diskusi a mnohdy i hysterii v otázce využívání atomové energie. Jak však ukazuje exkluzivní průzkum společnosti SANEP, Češi ve většině z jaderné energetiky nemají obavy a považují jaderné elektrárny Temelín a Dukovany za bezpečné.

SE SLUŽBOU GOOGLE ANALYTICS MŮŽETE MĚŘIT A ZPENĚŽIT SVOJI DOMÉNU .TEL

Londýn (Británie) 17. března (PROTEXT/PRNewswire) - Po přidání Google(TM) AdSense a umožnění obrázkové reklamy v doménách .tel, společnost Telnic Limited (http://telnic.tel, operátor registru domény .tel, dnes oznámila, že všichni vlastníci domén .tel mohou nyní integrovat službu Google Analytics s cílem měřit a zhodnotit výkon svých jmen .tel.

NA FACEBOOKU LZE KONEČNĚ OBCHODOVAT! ZDARMA.

České Budějovice 14. března (PROTEXT) - Pomocí aplikace Click4Webstore.com lze na Facebooku založit a provozovat vlastní internetový obchod. Zdarma.

NÁŠ TIP