Magazín Elita

Banka

Jdeme-li do banky vyjednávat úvěr či si odnášíme peníze, musíme počítat s dluhy a ztrátou. Hovoříme-li s bankéřem vyjadřuje, že naše důvěřivost nás vede do spárů podvodníka. Zabráníme-li vyloupení banky, můžeme očekávat zisk a ukládáme-li peníze do banky, budeme příjemně překvapeni nečekaným příjmem.

Banán

Ovoce falického tvaru je vždy primárně řazeno mezi sexuální symboly. Jíst banán je neodolatelnou touhou po milostné noci. Vidíme-li  či máme celý trs banánů, uvědomujeme si svoji sexualitu a jen těžko ji ovládáme. Odmítneme-li banán, naše touhy jsou potlačené, ale také  to může být následek partnerského zklamání, kdy se více uzavíráme do sebe a odmítáme nabídky od dalších partnerů a partnerek.

Balon

Symbol znázorňuje naši duši a tak, jak si poradí s větrem, tak si poradíme i my. Bezproblémový let signalizuje úspěch a postup vpřed. Nebezpečný let či přistání upozorňuje na náš riskantní způsob života s možným tvrdým dopadem i v životě. Ztroskotá-li balon, je to i ztroskotání našich plánů, při nejmenším, neboť to může značit odvolání z funkce, propuštění z práce, neúspěch v podnikání a s tím vším spojené dluhy.

Balkon

Symbolika je velice pestrá: značí nové obzory, prenatální život, sale sexuální symbol ve smyslu ženského poprsí. Stojíme-li na balkoně, můžeme provést změny ve svém životě, které budou mít pozitivní dopad na naše bytí. Budeme-li ho uklízet, je pravděpodobné, že se chceme odpoutat od nějaké konkrétní osoby. Pád z balkonu upozorňuje na nutnost většího si uvědomování reality. Zřítí-li se balkon vize a naděje se nenaplní a blíží se dny, které bude těžké žít.

Balík

Obecně vyjadřuje radost, obchod, ale i ztrátu, což rozlišujeme dle jeho obsahem a způsobem doručení. Balík doručený poštou vyjadřuje dobré obchody. Balíme-li balí, svůj majetek rozmnožíme. Obsahuje-li zlato, vyjadřuje úspěšné a navíc čestné podnikání. Je-li v balíku něco rostlo a po sklizni nám bylo zasláno, můžeme počítat, obrazně řečeno, s dobrou úrodou v obchodních záležitostech. Obdržíme-li prázdný balík je to výsměch a neúspěch. Balíme-li své věci, musíme nutně očekávat změny nejasného výsledku. Balíme-li cizí věci, bude nás někdo obtěžovat a bude nám to velice nepříjemné. Díváme-li s e na někoho, kdo balí balík, můžeme se začít připravovat na návštěvu, která bude u nás i nocovat, neboť přijede z daleka.

Balet

Často poukazuje bisexualitu osobnosti.

Bál

Touha po zábavě. Krásně tančit klasické tance je znakem lásky, možná i slibů, které budou naplněny

Bahno

Vyjadřuje vždy vášně a varování, že nad mimi můžeme ztratit kontrolu. Podle toho v jakém kontaktu s bahnem jsme, tak s e potýkáme s emocemi, respektive to je vyjádření, jak moc nás emoce ovládají. Vidíme-li bahno před sebou, je to varovný symbol a upozorňuje nás na to, že se budeme potýkat s neseriózními lidmi. Vstoupíme-li do bahna vědomě, je jisté, že nám neseriózní jednání poškodí pověst, ubere na vážnosti. Vidíme-li bahno mimo cestu, kterou jdeme, jde spíše o štěstí. Jdeme-li bahnitou cestou, čeká nás náročná práce či úkol. Stoupneme-li do něj neočekávaně, budeme možná bohatí, možná se odpíchneme od dna a dostaneme se z finančních potíží, ale pokud do něj spadneme vinou jiné osoby, musíme spíše počít  s tím, že můžeme očekávat ztráty.

Bačkory

Vyjadřují především klid domova a rodinný život. Podle toho, jak se nám bačkory líbí či jak nám jsou příjemné, můžeme odečítat, jak se nám žije a daří na domácí půdě, můžeme také vyvozovat, jaké máme domácí zázemí. Také se dá říci, že kolik párů bačkor ve snu vidíme, tolik vztahů či životů vedeme.

Bábovka

Hodnotíme pouze, pokud je čerstvě upečená, nespálená a my ji načínáme - první zakrojení, v tomto případě je pravděpodobný přírůstek v rodině, i v případě, že se pár potýká problémy s plodností.


 

MALUMA V PRAZE

ŠTĚSTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM