Magazín Elita

Lýtka

Chlupatá lýtka jsou totéž jako růžové brýle na očích. Hezká lýtka jsou příjemné zážitky. Nehezká lýtka jsou nepříjemnosti.

Lůza

Znak úrazů a  plně pro něj platí: ve špatný čas na špatném místě. Můžeme očekávat vážné spory a nepříjemné hádky.

Lusky

Otevření lusku je učiněný objev, dle kvality a množství obsahu budeme usuzovat na důležitost objevu. Jíme-li čerstvě vyloupaný hrách, seznámíme se  někým milým a naprosto obyčejným.

Lupa

Z přehlížených maličkostí se poskládá velký problém. Díváme-li se přes lupu, zveličujeme vše, co se děje a rádi se chvástáme.

Luk

Znak touhy po nových zážitcích a dobrodružství.

Lucerna (nezaměňovat s lampou)

Znak, který by nás měl uklidňovat.  Jasné světlo prozrazuje, že se někdo snaží zakrýt podvod, který spáchal. Mihotavé světlo je znakem našich omylů a podezření, která nejsou podložena.

Ložnice

Ve všech formách jej primárně hodnotíme jako sexuální symbol a symbol erotické touhy.  Honosná  a krásně zařízená ložnice vypovídá o dobrých příjmech. Vlastní ložnice vyjadřuje zklamání a nepříjemné zážitky, vstoupí-li někdo do ní, dostaneme se do velice trapné situace. Cizí ložnice oznamuje nově navázaný vztah, stoupíme-li do ní, přivedeme my někoho do trapné situace. Máme-li v ložnici  nepořádek, poházené špinavé prádlo, cítíme se nezajímavými a naše sebevědomí také není v pořádku, až nebezpečně nízké. Uklízíme-li ložnici, bude odhaleno naše tajemství nebo zasáhneme někomu do soukromí.

Lov, hon, honitba

Jsme-li účastni na lovu, jedná se především o lov na nás, někdo  nám chce ztrpčit život. Nemáme-li přesnou mušku, nejsme úspěšní podnikatelé, naplníme své úkoly důsledně. Jsme-li na lovu úspěšní, nečeká nás úspěch, ale závist a škodolibost. Pozvání na lov je znakem štěstí ve hře. Lovecký nůž ukazuje na namyšlené lidi v našem  okolí.  Lovecký pes (i více) pustíme se do boje s lidmi, kteří jsou  skutečně vzdělaní a bláhově si myslíme, že budeme lepší - nepomohou ani dobré kontakty. Lovecká brašna  udržíme veškerý majetek pohromadě. Troubení na lesní roh je zahájení skvělé zábavy.

Louže

Nabádá  k opatrnosti. Je-li zakalená, učiníme nešťastné kroky, jejichž následky dlouhodobě budeme napravovat a řešit.

Loutky

Někdo nás oddaně poslouchá a nás to naplňuje.  Máme-li podřízené, máme loajální tým.

NÁŠ TIP

Gympl