Magazín Elita

Manikúra

Realita je jiná než jak ji vnímáme - máme pokřivený úhel pohledu. Pro ženu značí dobré výsledky, kterých bude dosaženo díky dobrému vzhledu. Muže upozorňuje  na přílišné předstírání, které zakryje ve finále přirozeně získané dobré výsledky, znamená to, že násilně mění svojí „sebeprezentaci“. Provádíme-li někomu manikúru, snažíme se někoho získat pro malý podvůdek.

Manekýna (model, modelka)

Zachováme-li diskrétnost, můžeme jít i za dobrodružstvím, nezachováme-li ji, přijde trest, utrpí náš morální kredit. Často  v našem  snu znamená, že toužíme po něčem, čeho nemůžeme nikdy dosáhnout.

Mandle

Hořké mandle znázorňují nesympatického člověka, který se bude  snažit prosadit za každou cenu. Sladké (lahodné) upozorňují na blížící se úspěch, ale musíme požádat o pomoc své blízké, nikoli rodinu, bez té nedokončíme své zadání, jen tak dobře odvedeme svoji práci. Pražené mandle nás upozorňují na to, že se bude mít někdo snahu nás pokořit, ale nepodaří se mu to, neboť jsme silnější než čekal.  

Malíř

Nové touhy, přání a naděje. Jeho práce je příslibem dobré budoucnosti a dlouhověkosti. Malujeme-li (cokoli) toužíme po flirtu. Převažuje-li červená či rudá barva, přijdou velké hádky ve vztahu, které naprosto převrátí představy o soužití. Bílá prozrazuje, že Váš vztah je chladný, žena může být frigidní. Černá barva jsou častá nedorozumění. Malba šedou barvou je melancholickou výpovědí. Hnědá upozorňuje na někoho, kdo se nám nezdravě plete do života.

Maliny

Radost, slast a požitek. Nezralé vyjadřují naši netrpělivost a nedočkavost.

Mák

Kvetoucí vyjadřuje mnoho řečí, které nejsou lichotivé a často to jsou také lži na adresu naší osoby. Zrnka máku jsou škodlivé vlivy na zdraví, kterým se poddáváme, může nás také překvapit nečekaná událost, budeme otřeseni.

Maják

Potíže na obzoru, špatné naše postavení.  Musíme více naslouchat dobrým radám či provést hlubší analýzu  záležitosti, kterou řešíme.

Magnet

Nové známosti a kontakty. Přitahuje-li si nás někdo magnetem, možná nás miluje, ale při nejmenším je tu čas na lásku, dát někomu své srdce.  Použijeme-li magnet my, abychom někoho přitáhli, čeká nás nepříjemný rozchod s někým, kdo nám byl velice příjemný.  Máme-li u sebe magnet a nepoužijeme jej, přestaneme na něčem lpět, dokážeme se od někoho či něčeho odpoutat.  Je-li někde volný magnet, který přitahuje věci, něco důležitého v blízké  době ztratíme.

Lžíce

Je rozhodně jistou pozvánkou do společnosti. Velká lžíce hovoří o naší nepřipravenosti na důležité jednání. Jíme-li lžící hlavní chod, čeká nás nepříjemné řešení něčeho, co jsme způsobili, či veřejná omluva.

Lyže

Je nutné se řádně připravit na cestu, abychom měli vše, co s sebou  potřebujeme mít, jinak nás čekají jen těžko překonatelné komplikace. Jízda na lyžích upozorňuje na zdlouhavá řešení našich záležitostí, také dlouho táhnoucí se soudní spor, jehož výsledek je stále nejistý: Díváme-li se na závodníky na lyžích (jakákoli disciplína), jsme poučitelní a nejdeme do evidentních rizik.

NÁŠ TIP

Gympl