Magazín Elita

Luk

Znak touhy po nových zážitcích a dobrodružství.

Lucerna (nezaměňovat s lampou)

Znak, který by nás měl uklidňovat.  Jasné světlo prozrazuje, že se někdo snaží zakrýt podvod, který spáchal. Mihotavé světlo je znakem našich omylů a podezření, která nejsou podložena.

Ložnice

Ve všech formách jej primárně hodnotíme jako sexuální symbol a symbol erotické touhy.  Honosná  a krásně zařízená ložnice vypovídá o dobrých příjmech. Vlastní ložnice vyjadřuje zklamání a nepříjemné zážitky, vstoupí-li někdo do ní, dostaneme se do velice trapné situace. Cizí ložnice oznamuje nově navázaný vztah, stoupíme-li do ní, přivedeme my někoho do trapné situace. Máme-li v ložnici  nepořádek, poházené špinavé prádlo, cítíme se nezajímavými a naše sebevědomí také není v pořádku, až nebezpečně nízké. Uklízíme-li ložnici, bude odhaleno naše tajemství nebo zasáhneme někomu do soukromí.

Lov, hon, honitba

Jsme-li účastni na lovu, jedná se především o lov na nás, někdo  nám chce ztrpčit život. Nemáme-li přesnou mušku, nejsme úspěšní podnikatelé, naplníme své úkoly důsledně. Jsme-li na lovu úspěšní, nečeká nás úspěch, ale závist a škodolibost. Pozvání na lov je znakem štěstí ve hře. Lovecký nůž ukazuje na namyšlené lidi v našem  okolí.  Lovecký pes (i více) pustíme se do boje s lidmi, kteří jsou  skutečně vzdělaní a bláhově si myslíme, že budeme lepší - nepomohou ani dobré kontakty. Lovecká brašna  udržíme veškerý majetek pohromadě. Troubení na lesní roh je zahájení skvělé zábavy.

Louže

Nabádá  k opatrnosti. Je-li zakalená, učiníme nešťastné kroky, jejichž následky dlouhodobě budeme napravovat a řešit.

Loutky

Někdo nás oddaně poslouchá a nás to naplňuje.  Máme-li podřízené, máme loajální tým.

Louskáček

Darovaný  louskáček je výzva. Daří-li se nám snadno rozlouskávat ořechy, jsme připraveni na jakékoli úkoly, které plníme velice dobře, také vypovídá o naší spolehlivosti. Nedaří-li se nám ořechy dobře rozlouskávat, nemáme pevnou vůli a jsme netrpěliví.

Loupež

Zdá-li se nám o tom, že jsme byli okradeni, jsme náchylní k otřesům. Okrade-li nás někdo při cestování, můžeme se zranit při chůzi nebo při sportu. V některých případech nás má upozornit na to, abychom si začali lépe organizovat své dny.

Louka

Okolo nás je samé napětí, které nás vyčerpává a je nezbytný odpočinek či relaxace, jinak nás čeká zhroucení a dlouhodobí výpadek z každodenního dění. Ležíme-li na louce, budeme si všímat více detailů, které jindy opomíjíme a zjistíme, že je život možná o něčem jiném než jen o práci a každodenním „honění se“. Je vhodné období pro změnu životního stylu.

Los (také loterie)

Vidíme-li čísla na losu, jsou to čísla, která bychom mohli vsadit. Kupujeme-li si los, příliš hazardujeme, také to naznačuje sklony ke gemblu. Losy nabízené, které však nekoupíme, čeká nás reálné štěstí. Jsme-li u tahu loterie nebo losů, budeme zklamaní.

NÁRODNÍ VÝSTAVA HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT

CHOCOLAND

Gympl