Magazín Elita

Obchodník, obchodování

Být obchodníkem ve snu značí osamostatnění. Obdržíme-li od obchodníka nějakou písemnost, bude nutné splatit dluhy. Samotné obchodování prozrazuje, že obdržíme nečekané peníze, ale i náhodný zisk, třeba i v loterii.

Obchod

Je-li snící vlastník obchodu, přináší starosti a hodně útrpné práce, obzvlášť když je prázdný. Je-li obchod plný kvalitního zboží, dá se předpokládat, že osobní podnikání bude úspěšné, hmotné výhody. Opouštíme-li obchod plný zboží, čekají nás výdaje a ztráty. Opustíme-li prázdný obchod, měli bychom si rozmyslet do čeho se pustíme, abychom se nevrhli do předem prohraných sporů. Procházíme-li okolo prázdného obchodu, neminou nás ztráty, nečekané výdaje a možná i okradení v obchodování.

Oběšenec

Ukončuje napjaté období, ale také přináší neštěstí. Sebevražda oběšením upozorňuje, že se situace změní k lepšímu. Je-li snící již oběšen, čeká ho štěstí, které ho rozhodně nemine.

Objetí

Týká-li se objetí  přímo snícího, je to varovný znak, který upozorňuje na to, že nás někdo zneužívá.

Oběd, obědvat

Nastanou  lepší časy. Čím chutnější, tím důmyslnější musí být cesty k lepším časům. Čím „luxusnější“, tím obezřetnější musíme být a čím příjemnější atmosféra, tím jednodušší cesta k lepším časům vede.

Oáza

Pobývat, vidět či se blížit k oáze, je znakem, že je nutné pracovat intenzivněji, aby mohl přijít čas zaslouženého odpočinku spojený s e zábavou. Opouští-li snící oázu, je velice pravděpodobné, že nás čekají zlé časy.

Nůžky

Výklad symbolu je obdobný jako u nože, jen více upozorňuje na náš strach a naše nepodložené obavy, že přijdeme o to, co máme a nezískáme to, oč usilujeme.  Případný rozchod je zaviněný ženou, při zavinění mužem by s e muselo stříhat něco atypického nebo b y byly nůžky na plech nebo živý plot.

Nůž

Je  jednoznačným znakem potlačené agresivity, která může kdykoli vytrysknout na povrh, vyjadřuje to tedy o naší nebezpečnosti v momentě  stresu či překvapení. V některých  případech, kdy nevyjadřuje potlačenou agresivitu dává jednoznačně na srozuměnou, že budeme od někoho odděleni, možná až  násilně rozdělení. Výroba a úprava nožů varuje před nebezpečnými hádkami a vážnými spory.  Čím větší (širší) břit, tím větší nebezpečí se nás může dotknout. Tupý nůž ukazuje na slabiny našich projektů. Chceme-li si ublížit nožem, který je tupý, prohrajeme spor či nám něco nevyjde. Malý nožík, také kapesní značí nepříjemnosti.

Nudle

Jsou znakem nudy se sexuálním podtextem. Často značí sexuální nedostatečnost až sexuální absenci.

Nový rok

Bouřlivé ovace jsou jen kompenzační rouškou, která má překrýt to, co tušíme: komplikace a starosti. Tichá oslava mluví o důležitých změnách, které jsou vážného charakteru, ale přinesou nám úspěch díky štěstí, které nás potká. Posmutnělá, neveselá oslava nabádá k vytrvalosti, aby se mohlo naše přání do nového roku vyplnit.

HALLOWEEN DĚTSKÉ AKCE 4+2 ZDARMA

LIFE!

ALFONS MUCHA - SLOVANSKÁ EPOPEJ