Magazín Elita

Labuť

Vyjadřuje velkou lásku, ale hrdou, přesto krásnou. Zpívající labuť oznamuje smrt. Krmení labutí nás utvrzuje, že přítel vedle nás je věrný přítel, aniž si to uvědomujeme a tedy ho ani neoceňujeme.

Laboratoř

Komplikované období a nejistá perspektiva.

Kytara

Zábava, večírek, zamilování se.

Květiny

Určujeme podle vůně a svěžesti, je-li nám vůně příjemná, můžeme usuzovat na dobré zdraví. Hodnotit můžeme i tvar podle toho, co připomínají, význam mají pokud připomínají pohlavní orgány a jsou tedy sexuálními a erotickými symboly, v barvách rudých jde o touhu a nenaplněnost, světlé barvy a především bílá je nevinnost a obrovská touha po nových zážitcích. Trháme-li je a zahazujeme, marníme své šance a odháníme štěstí. Zvadlé značí neúspěch. Svázané květy, kytice potvrzují lásku. Vážeme-li květiny (vazba kytice), uslyšíme velice brzy vyznání. Odmítnutá kytice či ztracená= vyznání bez odezvy.

Kuželky

Riskujeme a podstupujeme evidentní rizika. Díváme-li se na hru jiných , vyhneme se zbytečné hádce. Čím více padlých kuželek (z 9), tím lépe se nám bude dařit.

Kuří oko

Máme-li ho na noze, něco tajíme. Šlápneme-li někomu na kuří oko, můžeme čekat, že se do nás někdo obuje a neprávem nás obviní.

Kuře

Je  symbolem lásky, radosti a spokojeného života. Žluté kuře vždy nese dobré zprávy.  Také oznamuje sňatek zhruba v předstihu  1,5 roku. Zabijeme-li ve snu kuře, zasedneme si na někoho či obviníme nevinného, ale také se můžeme zachovat jako slaboši, kteří svoji   vinu svalí  na někoho jiného.

Kůra

Je vhodné méně o sobě mluvit. Olupování kůry je znakem laxnosti a pasivity. Vyrývání symbolů do kůry, naplní se naše milostné přání.

Kuplíř

Nečestná a falešná jednání.

Kuna

Značí naše pudy a až v druhé  rovině se odečítá jako symbol erotický. Prozrazuje, že je velice těžké ovládnout své pudy. Ten, kdo zabije kunu, odvrátí veškerá nebezpečí a překoná veškeré překážky, které má v cestě.  Kuna zlodějka je varovným znakem a nabádá nás dávat si pozor na podvodníky a zloděje z našeho  okolí, což mohou být i osoby, kterým důvěřujeme.